Už šeimą turbūt daugiau nieko nėra brangesnio – būtent šeimos rate slypi neapsakoma meilė, rūpestis ir ryšiai, tokie stiprūs kaip Pakruojo dvaro pamatai. Unikalios erdvės fotosesijoms Pakruojo dvare suteikia neįkainojamą galimybę įamžinti svarbiausias šeimos akimirkas, pabrėžiant jų išskirtinumą ir grožį.

Pakruojo dvare kiekvieną dieną atkuriamos XIX a. dvariško gyvenimo akimirkos. Tai istoriškai turtinga ir žavių kraštovaizdžių kupina vieta, kuri tampa nepaprastu fonu fotosesijoms. Pasinerkite su visa šeima į praeitį arba įamžinkite pačius gražiausius dabarties momentus išskirtinėje aplinkoje.

Apžvelgiame, kokios unikalios erdvės fotosesijoms yra tinkamiausios šeimos fotosesijai Pakruojo dvare. 

Erdvės fotosesijoms Pakruojo dvare: kerintis gamtos grožis

Vienas iš didžiausių Pakruojo dvaro privalumų erdvėms fotosesijoms yra gamtos apsuptis ir nuostabus lietuviškas kraštovaizdis. Didžiulėje, daugiau nei 10 ha dvaro teritorijoje gausu žalių plotų ir unikalių gamtos kampelių, sukuriančių nuostabų foną įvairių tipų fotosesijoms.

Pavyzdžiui, Pakruojo dvaro parkas suteikia nepakartojamą galimybę pasivaikščioti po istoriniais medžiais. Parko planas – angliško tipo, kuriame želdiniai būdavo suplanuojami taip, tarsi čia jie augtų natūraliai, be žmogaus rankų prisilietimo. Įdomu tai, kad parkas buvo apželdintas specialiai į vieną duobę sodintais medžiais, kurie primena medžių puokštes. Be to, iki šių dienų išlikę parko vartai, dar žinomi kaip „Vartai į rojų“. 

Na, o šimtamečių dvaro parko medžių fone gimsta pačios nuostabiausios fotosesijos. Gamtos vaizdai kontrastuoja su XIX a. klasicistinio stiliaus architektūra – tai sukuria nuostabią harmoniją bei dar labiau pabrėžia šios unikalios vietos grožį. O pasivaikščiojimai dvaro parko takeliais suteikia dar daugiau įkvėpimo įsiamžinant nuotraukose.

Erdvės fotosesijoms Pakruojo dvare: neaprėpiami gėlynai

Kiekvienais metais Pakruojo dvare vyksta didžiausi Šiaurės Europoje pavasario ir vasaros gėlių festivaliai, kurių metų kone visa dvaro teritorija pasipuošia neregėtais gėlynais ir kartais kiek netikėtais augalų deriniais. Darbštieji dvaro sodininkai pasistengia, kad gėlės akį trauktų ne tik pavasarį ar vasarą, bet ir iki pat vėlyvo rudens, kuomet vienas spalvas pakeičia kitos.

Ne veltui sakoma, kad gėlių žydėjimo metu Pakruojo dvaras tampa turbūt labiausiai gėlėta vieta visoje Lietuvoje. Turbūt nerasite kito tokio dvaro, atkartojančio čia sukuriamus vaizdus. O visi žino, kad nuostabių gėlynų fone padarytos nuotraukos turi savo išskirtinio žavesio. 

Pakruojo dvare puikią galimybę įsiamžinti nuotraukose su visa šeima suteikia ne tik lauko erdvės, bet ir patalpos fotosesijoms. Apžvelkime jas. 

Patalpos fotosesijoms Pakruojo dvare: Kostiuminė

Puošni dvaro Kostiuminė, prižiūrima darbščiosios dvaro siuvėjos, kviečia bent kelioms minutėms nusikelti į senus laikus, pajusti anų laikų grožį, eleganciją ir istorinę dvasią. 

Dvaro Kostiuminėje gimsta iki smulkmenų apgalvoti ano meto dvariški apdarai: suknelės, vyriški kostiumai, įvairūs aksesuarai. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad šiuolaikinė vestuvinė suknelė ir jaunikio kostiumas yra įkvėpti būtent XIX a. madų? Pasidabinusios pūstomis suknelėmis damos Pakruojo dvare pasijunta it tikros baronienės, o vyriškiai įsikūnija į džentelmeno vaidmenį. 

Pasidabinę dvariškais kostiumais, skrybėlėmis ar kitais kostiumo atributais galite pasidaryti nepamirštamą fotosesiją Kostiuminėje ar dvaro teritorijoje.

Patalpos fotosesijoms Pakruojo dvare: XIX a. fotoateljė

Dvaro fotoateljė kiekvienas norintis turi unikalią galimybę įsiamžinti XIX a. pab. – XX a. pr. senovinėse nuotraukose, kurios neleis suabejoti, kad išties svečiavotės XIX a. gyvenimą atkuriančiame dvare.

Fotosesija vyksta su senoviniu fotoaparatu ir pagal to meto fotografavimo manierą – tokia galimybė pasitaiko kartą gyvenime. O jeigu prieš tai užsukote į dvaro Kostiuminę ir pasipuošėte atkurtais to meto drabužiais, įspūdis bus dar stipresnis – tarsi būtumėte laiko mašina nusikėlę į tuos laikus, kai dvare virte virė gyvenimas. 

Įdomu tai, kad nuotraukų gamybos procesą galite stebėti patys. Vienetinės nuotraukos yra ir pagaminamos vos per 10 minučių. Dvaro fotografas mielai papasakos apie ryškinimo procesą – būtinai užsukite susipažinti. 

Fotosesijos Pakruojo dvare – tai daugiau nei tiesiog nuotraukų rinkinys. Tai ir galimybė sugrįžti į praeitį arba tiesiog įamžinti savo šeimos meilę vienoje nuostabiausių Lietuvos vietų. Erdvės fotosesijoms praturtins jūsų viešnagę ir amžiams į istoriją įrašys ypatingas jūsų gyvenimo akimirkas, kurios niekuomet nepraras savo vertės. Taigi, jeigu ieškote unikalios vietos savo šeimos fotosesijai – Pakruojo dvaras yra pats geriausias pasirinkimas.