VISO KŪNO MASAŽAS

Viso kūno masažas leidžia pajusti tikrą dvarišką atokvėpį mūsų mini SPA. Kviečiame išbandyti kelių tipų masažus, atliekamus profesionalių masažuotojų ir kineziterapeutų. Atpalaiduojantys masažai padeda atgauti jėgas ir pamiršti visus rūpesčius, o energijos teikiantys masažai atvirkščiai – duoda tikrą jėgos užtaisą visai dienai. Viso kūno masažas išsklaido įtampą ir stresą, suteikia harmonijos ne tik kūnui, bet ir sielai. 

Aplink tvyranti istorinė ramybė ir žvakių šviesa dar geriau atpalaiduoja mintis ir sielą. Norimą masažą rekomenduojame rezervuoti iš anksto dar derinant nakvynės detales su viešbučio administracija, tuomet bus paskirtas konkretus procedūros laikas.

ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS

 • Trukmė
  60 min.
 • Kaina
  55 Eur

Švelnus, pakankamai gilus raumenų masažas padeda atgauti jėgas. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, suaktyvinamas raumenų darbingumas, kas labai aktualu sportuojantiems su fiziniais krūviais – tokio pobūdžio spa procedūros padės atpalaiduoti sunkią treniruotę patyrusius raumenis ir greičiau juos atstatys, todėl bus išvengiama nemalonių skausmo pojūčių. Toks viso kūno masažas taip pat teigiamai veikia sąnarių sistemą: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Subalansuojama vidaus organų veikla, sumažėja sąnarių, nugaros, galvos skausmai, pagerėja miego kokybė. 

Natūralūs šilti aliejai pamaitina odą, ją išvalo, skatina ląstelių atsinaujinimą. Po masažo jaučiamas palengvėjimas, dvasinė ramybė. Nėra nė vienos kūno vietos, kuri nebūtų pamaloninta šio užburiančio masažo. Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos.

ENERGIJOS TEIKIANTIS MASAŽAS

 • Trukmė
  60 min.
 • Kaina
  55 Eur

Šis viso kūno masažas daug stipresnis ir intensyvesnis už atpalaiduojantį. Jo metu naudojami stipresni, greitesni bei gilesni judesiai, suaktyvinantys viso kūno kraujotaką bei medžiagų apykaitą. Stimuliuojantis masažas puikiai padeda atsigauti po sunkios darbo dienos, stimuliuoja viso organizmo veiklą bei suteikia energijos. Masažuojama priekinė ir nugarinė kojų dalis, rankos, pilvas, veidas, nugara, kaklas, galva.

Šios spa procedūros kiekvieno žmogaus organizmui atlieka teigiamą ir ilgai išliekantį poveikį, kadangi jų metu aktyviai stimuliuojamos kraujo, kvėpavimo ir kitos fiziologinės kūno sistemos dalys. Naudojamo šilto natūralių aliejų mišinio pagalba organizmas yra valomas nuo toksinų ir šlakų, atjauninamos audinių ląstelės, sumažėja arba dingsta galvos, sąnarių ir nugaros skausmai, pašalinamas stresas, depresija, taip pat nuovargio pėdsakai. Tai – masažas, kurio sudėtingumu niekas neabejoja, kaip ir stipriausiu jo poveikiu.

DAUGIAU MALONUMŲ

Tikram poilsiui