Įmonės gimtadienis ne tik turėtų atspindėti ilgametę Jūsų kompanijos sėkmę, bet ir paversti įprastą dieną nepamirštama švente. Pakruojo dvare organizuojami renginiai įmonėms neabejotinai paliks įspūdį visiems šventės dalyviams, nes čia persipina autentiška XIX a. dvaro aplinka ir originalūs šiuolaikiniai sprendimai.

Įmonės gimtadienis Pakruojo dvare: šventės idėjos

Pakruojo dvaras – didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro kompleksas Lietuvoje – siūlo puikią galimybę paminėti įmonės gimtadienį, jubiliejų ar kitą sukaktį išskirtinėje vietoje. Šventė dvare pasižymi ne tik stilingomis erdvėmis ir gardžiu maistu, bet ir išskirtinėmis pramogomis, pritaikytomis būtent verslo renginiams. 

Štai kelios idėjos įmonės gimtadieniui Pakruojo dvare:

– Istorinė ekskursija po Pakruojo dvaro kompleksą su pačiu dvaro Baronu/Baronaite norintiems sužinoti pikantiškų detalių iš dvaro ir jo valdytojų praeities.

– Kūrybiniai užsiėmimai su dvaro amatininkais – lipdymas iš molio, kvepalų gamyba dvaro parfumerinėje, žvakių liejimas ir daug kitų užsiėmimų supažindins su senaisiais amatais ir leis įdomiai praleisti laiką.

– Senovinė fotosesija persirengus dvariškais apdarais – ne kasdien pasitaikanti proga nusikelti į praeitį. Vėliau galėsite stebėti ir vienetinės nuotraukos gamybos procesą!

– Aukso medaliais apdovanotų dvaro skonių degustacija istorinėje Pakruojo dvaro spirito varykloje, kur stiprieji gėrimai gaminami tik iš natūralių ingredientų, naudojant senuosius aparatus.

– Apsilankymas autentiškame XIX a. alaus bravore su linksmais Žaldoko pasakojimais ir degustacija – sužinosite, kad ne veltui Pakruojis vadinamas alaus kraštu.

– Aristokratiška pramoga – jodinėjimas eikliaisiais dvaro ristūnais. Patyrę instruktoriai pamokys dvariško jojimo paslapčių. 

– Sporto varžybos dvaro teritorijoje – jau verslo įmonių tarpe pamėgta pramoga, įtraukianti visus kolektyvo narius ir stiprinanti komandinį ryšį.

– Šventinė vakarienė vienoje iš dvaro pokylių salių. Kažkada dvare puotaudavo tik patys baronai ir jų kilmingi svečiai, o šiandien autentiškose erdvėse pasimėgauti dvaro restorano patiekalais galite ir Jūs. 

Tai tik kelios idėjos, padėsiančios sukurti įsimintiną, įvairiapusišką ir prasmingą įmonės gimtadienio šventę Pakruojo dvare.

Įmonės gimtadienis Pakruojo dvare: autentiškos erdvės

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, dvare siūlomos skirtingų dydžių ir biudžetų salės, visapusiškai pritaikytos įvairiems verslo renginiams.

Baltoji pokylių salė – tai didžiausia vidaus renginių erdvė Pakruojo dvare, turinti savo atskirą įėjimą ir kiemelį, todėl Jūsų renginio dalyviams bus užtikrintas privatumas. Priklausomai nuo sėdimų vietų išdėstymo, Baltoji pokylių salė talpina iki 350 svečių. Salėje galima organizuoti ne tik įmonės gimtadienio šventes, bet ir verslo konferencijas, banketus ar netgi koncertus. 

Svarbu paminėti ir patogumus, kurie šiais laikais tikrai nėra vien tik menka detalė. Galimybė prijungti modernią vaizdo ir garso įrangą bei puikiai išplanuota erdvė bet kokio tipo renginiams – tik keletas dalykų, kurie palengvina renginių organizatorių darbą ir užtikrina patogumą svečiams.

Įmonės gimtadienis Pakruojo dvare: išskirtinis meniu

Vienas iš svarbiausių bet kokio renginio komponentų yra subalansuotas, autentiškas ir skanus maistas. Istorinėje Pakruojo dvaro virtuvėje susijungia aristokratiškos tradicijos ir šiuolaikinė kulinarija. 

Renginių organizatoriams siūlome galimybę rinktis iš kelių skirtingų maitinimo pasirinkimų, puikiai pritaikytų prie įvairių renginių pobūdžio. Gardūs, vizualiai estetiški patiekalai (kartais ir su netikėtais, nekasdieniais ingredientais, tokiais kaip valgomos gėlės) nustebins skonių natomis ir suteiks Jūsų renginiui dar daugiau išskirtinumo. 

Įmonės gimtadienis Pakruojo dvare: rafinuota nakvynė 

Pasibaigus renginiui ir pasimėgavus dvariškomis pramogomis nebūtina skubėti namo – praleidę įspūdžių kupiną dieną Jūsų renginio dalyviai turi galimybę apsistoti dvare su nakvyne. O galbūt Jūsų renginys tęsis kelias dienas ir prireiks apgyvendinimo? Mielai pasirūpinsime kiekvieno poilsiu autentiškuose dvaro viešbučiuose.

Jaukiame Malūnininko namo viešbutyje ant Kruojos upės kranto galima apgyvendinti iki 70 asmenų, o prabanga alsuojančiuose Dvaro rūmų viešbučio kambariuose gali apsistoti iki 25 asmenų kompanija. Rafinuotas interjeras ir elegancija kerintys dvaro rūmų viešbučio kambariai – tai daugiau nei tik architektūrinis grožis. Tai ir išskirtinė patirtis, nes tikrai ne kiekvienas gali pasigirti nakvojęs XIX a. menančiuose rūmuose! Na, o ryte svečių visada lauks sotūs pusryčiai ir nauja įdomi diena. 

Autentiška aplinka, išskirtinis meniu ir profesionalios paslaugos – tai tik kelios priežastys, kodėl verta rinktis Pakruojo dvarą savo verslo renginiui. Kviečiame čia paminėti įmonės gimtadienį ar kitą šventę – skirtingų tipų renginiai įmonėms, pradedant nuo privačių verslo susitikimų ir baigiant didžiuliais kolektyvo susibūrimais, yra mūsų specializacija. Pasirūpinsime, kad renginio organizavimo procesas būtų malonus ir sklandus, o viešnagė dvare – neprilygstama!