Pagrindinis / Valgiai

Valgiai

Dvaro gaspadinių patiekalai - pažinti ne tik Šiaurės Lietuvos virtuvei, tačiau ir XIX a. dvaruose ruoštų patiekalų skoniams.

Veikia kasdien nuo 12 val.

Karčema Traktierius

Mielai kviečiame paragauti gardžių patiekalų, naminio, ypatingomis senovinėmis tradicijomis gaminamo, išskirtinio skonio, kelių rūšių vietos regiono alaus, pasimėgauti patiekalais, kurių gamyboje naudojamas alus.

Veikia savaitgaliais nuo 13 iki 20 val.

Rūmų restoranas

Pietaukite, vakarienaukite, minėkite gražiausias gyvenimo šventes ir progas išskirtinėje dvariškoje aplinkoje, kur puotaudavo patys dvaro valdovai Ropai.

Veikia kasdien nuo 12 val.

APTIEKA

Čia galima paragauti ypatingo gėrimo - Aqua vitae – "gyvojo vandens" ir įsigyti Istorinėje spirito varykloje gaminamų, aukso medaliais vertinamų gėrimų. Aptiekoje įkurta ir itin jauki erdvė prisėsti su kavos ar arbatos puodeliu bei desertu.

Savaitgalio atradimams

GRILL POPIETĖS

Savaitgaliais karčemoje Traktierius itin gardžiu dūmo aromatu - čia vyksta skonių kupinos grill popietės po atviru dangumi.

Renginių ir festivalių metu

Baltoji pokylių salė

Baltoji pokylių salė - didžiausia dvaro erdvė, kur galima pietauti po ištaigingu stogu, mėgautis unikalia salės aura, puošnumu ir legenda.

Užsakoma iš anksto

Teminės vaišės

Dvaro kulinarijos lobynus galima atrasti ne tik valgant restoranuose, tačiau ir dalyvaujant edukacinėse programose, kurių metu šalia degustuojamų gėrimų yra patiekiami įvairūs užkandžiai ar net karštieji patiekalai.