Pagrindinis / Valgiai

Valgiai

Dvaro gaspadinių patiekalai - pažinti ne tik Šiaurės Lietuvos virtuvei, tačiau ir XIX a. dvaruose ruoštų patiekalų skoniams.

Kiekvieną dieną nuo 12 val.

Karčema Traktierius

Mielai kviečiame paragauti gardžių patiekalų, naminio, ypatingomis senovinėmis tradicijomis gaminamo, išskirtinio skonio, kelių rūšių vietos regiono alaus, pasimėgauti patiekalais, kurių gamyboje naudojamas alus.

Catering
Atradimams su dūmo aromatu

Grill puotos karčemoje Traktierius

Karčemoje Traktierius yra galimybė mėgautis itin gardžiu maistu su dūmo aromatu - čia pavasario šeštadieniais vyksta skonių kupini grill vakarai-puotos. Reikalinga įsigyti bilietus arba registruotis hotel@pakruojo-dvaras.lt, 865749700.

Užsakoma iš anksto

Teminės vaišės

Dvaro kulinarijos lobynus galima atrasti ne tik valgant restoranuose, tačiau ir dalyvaujant edukacinėse programose, kurių metu šalia degustuojamų gėrimų yra patiekiami įvairūs užkandžiai ar net karštieji patiekalai.

Tik išankstiniai užsakymai

Rūmų restoranas

Pietaukite, vakarienaukite, minėkite gražiausias gyvenimo šventes ir progas išskirtinėje dvariškoje aplinkoje, kur puotaudavo patys dvaro valdovai Ropai. Norėtumėte rezervuoti? meniu@pilys-dvarai.lt, 868374276.

Baltoji pokylių salė

Baltoji pokylių salė - didžiausia dvaro erdvė, kurioje vyksta ne tik vestuvės, tačiau ir konferencijos, o festivalių metu - pietų puotos ir gyvai atliekami pasirodymai.

Veikia savaitgaliais nuo 12 val.

APTIEKA

Čia galima paragauti ypatingo gėrimo - Aqua vitae – "gyvojo vandens" ir įsigyti Istorinėje spirito varykloje gaminamų, aukso medaliais vertinamų gėrimų. Aptiekoje įkurta ir itin jauki erdvė prisėsti su kavos ar arbatos puodeliu bei desertu.