Gimtadienis yra ypatinga diena mūsų gyvenime, tačiau kartais tradicinės gimtadienio šventės atsibosta. Norint, kad gimtadienis būtų tikras išskirtinis ir nepamirštamas, prireikia originalių idėjų bei ypatingų vietų. Viena iš tokių vietų – Pakruojo dvaras. 

Pakruojo dvaras – išskirtinė vieta švęsti gimtadienį

Jeigu nežinote kur švęsti gimtadienį, tai klasicistinio stiliaus Pakruojo dvaras yra puikus pasirinkimas. Tai viena iš tų retų vietų, kurios sujungia istoriją ir praeities kultūrą su šiuolaikinėmis pramogomis. Įsikūręs netoli Pakruojo, šalia Kruojos upės vingio, dvaras pasižymi įspūdinga architektūra ir išskirtiniu kraštovaizdžiu, todėl ši vieta suteikia neįkainojamą galimybę sukurti unikalią atmosferą savo gimtadienio šventei ar kitai ypatingai progai paminėti. 

Pasirinkę Pakruojo Dvarą kaip gimtadienio šventės vietą, galėsite mėgautis puikiu aptarnavimu ir įspūdinga aplinka, o taip pat turėsite galimybę leistis į kelionę į praeitį.

Gimtadienis kitaip suaugusiems: 10 originalių šventės idėjų

Pakruojo dvaras yra puiki vieta gimtadieniui, nes čia kiekvienas gali susikurti originalią šventę, kupiną pramogų, skanaus maisto ir gėrimų bei gamtos grožio. Dvariška atmosfera puikiai papildys jūsų šventę, kad ir kokia ji bebūtų. Nuo pikniko dvaro parke iki kūrybinių dirbtuvių su dvaro amatininkais – pasirinkimo galimybių yra begalė, viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir kūrybiškumo. Pasirinkite vieną ar kelias iš šių idėjų ir sukurkite ne tik ypatingą gimtadienio šventę, bet ir neišdilstančius prisiminimus visiems šventės dalyviams.

1. Teminė šventė Pakruojo dvare: Nustebinkite savo gimtadienio svečius išskirtine teminės šventės idėja. Pakruojo dvare kiekvieną dieną atkuriamos XIX a. dvariško gyvenimo akimirkos, todėl istorinė dvaro aplinka įtrauks kiekvieną jūsų šventės dalyvį ir puikiai pasitarnaus kaip fonas bet kokiai idėjai. 

2. Gimtadienio piknikas: Paruoškite gimtadienio pikniką dvaro teritorijoje. Maloniai praleiskite laiką su artimaisiais ant pievelės, šimtamečių dvaro parko medžių apsuptyje. Paragaukite skanių užkandžių ir atsigaivinkite gėrimais – romantiška ir nepamirštama patirtis garantuota.

3. Viešnagė pas dvaro amatininkus: Pakvieskite draugus ar šeimą praleisti kūrybišką dieną svečiuose pas dvaro amatininkus. Nusilipdykite suvenyrą iš molio pas keramikę, užsukite pas bitininkę pasimokyti žvakių liejimo, pasigaminkite gėlių hidrolato pas dvaro parfumerę – tai smagūs užsiėmimai bet kokio amžiaus šventės svečiams.  

4. Senovinė fotosesija. Dvaro kostiuminėje galite ne tik pasigrožėti iki smulkmenų atkurtais dvariškais aprėdais, bet ir čia pat jais pasipuošti patys. O pasidabinus poniškais drabužiais užsukite į XIX a. fotoateljė pasidaryti senovinę fotosesiją – tokia galimybė pasitaiko tik kartą gyvenime!

5. Teatralizuota ekskursija po dvaro rūmus. Baronas ir Baronaitė yra pasiruošę pavedžioti jūsų gimtadienio svečius po dvaro rūmus, pasidalinti pikantiškomis ir intriguojančiomis istorijos apie dvarą ir jo gyventojus. Ar begali būti geresnė proga iš arčiau susipažinti su dvaru?

6. Gimtadienio vakarienė dvaro rūmų restorane: Pakruojo dvaro restorane galite mėgautis gimtadienio vakariene su išskirtiniais dvariškais skoniais ir aromatais. Kažkada čia vakarieniaudavo patys dvaro šeimininkai, tad istorinė restorano aplinka suteiks ypatingo žavesio jūsų šventei.

7. Ramybės ir atsipalaidavimo diena: Pakruojo dvaro SPA jūsų gimtadienio šventės dalyvių laukia atpalaiduojantys ir energijos suteikiantys masažai, ypatingi tailandietiški masažai, karšta sauna ir kitos spa procedūros kūno harmonijai. 

8. Dvariško jojimo pamokos. Dvariškas gyvenimas neįsivaizduojamas be aristokratiškos pramogos – jodinėjimo, kurį šiandien Pakruojo dvare gali išbandyti kiekvienas norintis. Dvaro raiteliai supažindins su eikliaisiais dvaro ristūnais, pamokys tvirtai sėdėti balne ir atskleis elegantiško jojimo paslaptis.

9. Aukso medaliais apdovanotų gėrimų degustacijos. Istorinėje dvaro spirito varykloje atsiskleidžia aukso medaliais įvertinti skoniai, sukurti tik iš natūralių ingredientų – leiskitės į degustaciją su savo šventės dalyviais. 

10. Palaikykite ant rankos sakalą ar pelėdą. Dvaro Sakalininkystės centre auginama dešimtys plėšriųjų paukščių iš viso pasaulio. Čia galima juos pamatyti iš arčiau, daugiau apie juos sužinoti – o patyrę paukščių dresuotojai netgi leis kai kuriuos iš jų palaikyti ant rankos ir kartu nusifotografuoti. Tai padarys įspūdį kiekvienam šventės dalyviui! 

Gimtadienis kitaip suaugusiems: salės nuoma ir apgyvendinimas

Kad gimtadienio šventė būtų dar įspūdingesnė, Pakruojo dvare teikiamos ir salių nuomos bei nakvynės paslaugos. Skirtingiems renginiams ir skirtingiems poreikiams siūlome kelių tipų sales.

Tiems, kurie nori paminėti šventę nedideliame artimųjų rate, siūlome išsinuomoti dviaukštę Vandens malūno salę. Autentiška malūno aplinka sukurs jaukią atmosferą, Be to, kad būtų linksmiau, galėsite užsakyti pirtį, kuri yra įrengta visai greta, tame pačiame vandens malūne.

Didesnės apimties ir prabangioms šventėms siūlome Baltąją pokylių salę. Ji turi savo atskirą kiemelį ir talpina net iki 350 asmenų. Gimtadienio šventei taip pat galite rinktis ir Centrinius dvaro rūmus, kuriuose įrengta pagrindinė pokylių salė bei dar keturios atskiros patalpos, kurios gali būti panaudotos šventės tikslams.

Gimtadienis kitaip suaugusiems: nepakartojama vieta šventei

Nepamirškite, kad gimtadienio šventė yra daugiau nei tiesiog renginys – tai ypatingas laikas, kuriuo galite pasidalinti su savo artimaisiais. Asmeninės šventės, tokios kaip gimtadienis ar jubiliejus, vyksta ne itin dažnai, todėl norisi šias progas paminėti išskirtinėje vietoje ir sukurti kuo įdomesnę, nekasdienę šventę. 

Pakruojo dvaras yra ta vieta gimtadieniui, kur laiką puikiai praleis ir geriausių emocijų pasisems tiek mažiausieji šventės dalyviai, tiek vyresnieji, nes čia galima ne tik išsinuomoti reikiamas patalpas, bet ir pasirinkti įdomiausių pramogų rinkinį pagal pomėgius. Čia galėsite grožėtis autentiška klasicistine architektūra, unikaliu gamtovaizdžiu, įsiamžinti išskirtinėje aplinkoje. 

Pasirinkę Pakruojo dvarą savo gimtadieniui būsite tikri, kad šventė taps originalia patirtimi kiekvienam dalyviui. Tegul Jūsų ypatinga diena būna išskirtinė ir nepakartojama!