Pakruojo dvaras ir čia vykstančios edukacijos vaikams yra Kultūros paso dalis, todėl kviečiame 1-12 klasių moksleivius ir jų mokytojus ar tėvelius pažinti dvarą bei jo istoriją, prisiliesti prie senųjų amatų ir net susipažinti su legendiniu „svieto lygintoju“ Tadu Blinda. 

Dvariškos edukacinės programos vaikams – tai ne tik praturtinanti ir smagi patirtis, bet ir galimybė patiems savo rankomis išbandyti senuosius amatus. Kruopščiai parengtos edukacijos vaikams išmokys vertingų naujų įgūdžių unikalioje aplinkoje, o edukacijas vedantys talentingi amatininkai pasirūpins, kad nenuobodžiautų nei vienas. 

Pakruojo dvare laukia visa puokštė įdomiausių, smagiausių ir labiausiai įtraukiančių dvaro programų. Dvaro edukacijos vaikams sukurtos taip, kad būtų informatyvios, įtraukiančios, ugdančios meilę žinioms. Praktinės edukacinės programos yra skirtos įvairaus amžiaus mokiniams

Būtina išankstinė rezervacija. Daugiau informacijos apie edukacines programas vaikams – el. paštu renginiai@pakruojo-dvaras.lt arba tel. +370 618 122 98.  

 

Užklausos forma

Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis arba skambinkite telefonu +370 686 65 055

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.