Pasimėgaukite nakvyne unikalaus dizaino dvaro viešbučio kambariuose, susipažinkite su dvarišku gyvenimu ir atraskite unikalias pramogas visai šeimai – poilsis su šeima Pakruojo dvare įsimins ilgam.

Gėrėdamiesi vaizdingais kraštovaizdžiais leiskitės į daugybę šeimyninių veiklų, kurių čia apstu. Į kelionę laiku nusikelti kviečia atkurtas XIX a. dvaro gyvenimas, o mažiesiems šeimos nariams Pakruojo dvaras – tikras stebuklų lobynas. 

Vaikai gali susipažinti su gausiu dvaro ūkio gyventojų būriu – jame ne tik žirgai, avys, triušiai ar paukščiai, bet ir visų pamiltas dvikupris kupranugaris, kuris netgi panešios ant nugaros. Dvariškų žaidimų zonoje vaikų laukia Gėlių pilis, kurioje mažieji gali pasijusti it tikri karalaičiai, o pasisupti kviečia puošni senovinė karuselė su skambiaisiais mugės vargonais.

Kad poilsis su šeima būtų patogus ir įsimintinas, po pramogų pilnos dienos pavargusias kojas ištieskite jaukiuose ir elegantiškuose dvaro viešbučių kambariuose. Juose dvariškas gyvenimas susipina su šių laikų patogumais, todėl kambariuose rasite viską, ko reikia kokybiškai viešnagei su visa šeima – televizorių (išskyrus dvaro rūmų viešbutį), vonios kambarį su dušu, plaukų džiovintuvu ir nemokamais higienos reikmenimis.

Poilsis su šeima Pakruojo dvare – tai idiliškos atostogos ir linksmos pramogos visiems šeimos nariams. Čia laukia tikras poniškas poilsis!

 

Užklausos forma

Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis arba skambinkite telefonu +370 686 65 055

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.