Kvepia gėlės kaip plaukai…
Ne, ne gėlės! Čia skleidžiasi Baronaitės šampūno kerai…

Toli po kraštą sklido gandas apie tai, kad mūsų dvaro damos visada buvo didžios grožio puoselėtojos, o Baronas daugiau nei prieš šimtą metų, norėdamas pradžiuginti Baronienę, net pakvietė jai parfiumerį iš pačios Prancūzijos.

Šiųdienė dvaro parfiumerė nepailsdama triūsia, kasdien kurdama įvairius kvepalus, purškalus, vandenis ir tepalus, skirtus ne tik ponioms, panelėms, bet ir ponams su ponaičiais. Jos kvapnusis amatas turi tiek įdomybių ir paslapčių, kad ji nusprendė juo pasidalinti su Jumis pasikviesdama paviešėti jos aromatų karalystėje – susipažinti su kvepalų istorija, gamybos subtilybėmis, o visų svarbiausia – patiems tai išbandyti savo rankomis pasigaminant ypatingą dvarišką šampūną, kurio kerais galėsite pasinaudoti ne vieną dešimtį kartų.

Po šampūno gamybos jaunųjų parfiumerių laukia 30 min. ekskursija po centrinius dvaro rūmus, kurios metu jie sužinos dar negirdėtas dvaro istorijas ir paslaptis. Po programos būtinai rekomenduojame užsukti ir į dvaro ūkį, susipažinti su jo gyventojais.

Daugiau informacijos ir rezervacija: renginiai@pakruojo-dvaras.lt, +37061812298.

 • Dalyvių amžius
  1-12 klasės
 • Dalyvių skaičius
  20-40 vaikų
 • Trukmė
  1,5 val.
 • Kaina dalyviui
  10 €
 • Blyneliai (papildomai pageidaujant)
  2,90 €