BURTŲ LAZDELĖS ARBA RAGANOS ŠLUOTOS SĖKMĖS TALISMANO GAMYBA

Vaikystė – toks metas, kai labiau nei bet kada tiki stebuklais. O turint stebuklingą burtų lazdelę nebėra neįmanomų dalykų – riba tarp fantazijos ir realybės tampa labai plona. Pakruojo dvaro panoptikumas kviečia pasigaminti magiškas burtų lazdeles arba namų apsaugos talismaną – šluotelę. 

Edukacinės programos metu dalyviai aplankys bausmių rūsį, kuriame susipažins su viduramžių raganų medžioklės kankinimo įrenginiais, o Fortūnos salone (Salon De Fortune) išgirs apie ano meto vietos žmonių prietarus, burtus, dvaro damų kambaryje vykusias ateities pranašystes. O susipažinę su XIX a. pab. dvaro magija – jaunieji svečiai leisis į burtų lazdelės arba šluotelės gamybą, kurią kiekvienas dalyvis parsiveš namo (grupė turi pasirinkti kokį vieną objektą gamins).


Bet tai dar ne viskas! Tame pačiame pastate edukacijos dalyviai aplankys paslaptingąjį panoptikumą – išvys baronų gydytojo keistenybių kolekcijas, magiškąją krautuvėlę.

Edukacijos metu skatinama vaikų individuali ir kolektyvinė saviraiška, bendradarbiavimas, kūrybiškumas. Praplečiamas kultūrinis akiratis, ugdomas pažinimo potyris.

Daugiau informacijos ir rezervacija: renginiai@pakruojo-dvaras.lt, +37061812298.

 • Dalyvių amžius
  1-7 klasės
 • Dalyvių skaičius
  nuo 10 vaikų
 • Trukmė
  apie 1,5 val.
 • Kaina dalyviui
  14 €
 • Blyneliai (papildomai pageidaujant)
  2,90 €