Šiltos pavasario saulės spindulių įkvėpta gamta atskleidžia nesuskaičiuojamus savo lobius. Tarsi kilimų raštais išaudžia pievas ankstyvieji krokai, prisiminimų nuglostyti kvapnūs narcizai, kerinčios muskarijos panardina mus į milijonų gėlių pavasario šventės atmosferą, o spalvingų, atgimimu pulsuojančių tulpių tulpių…

O buvo metas, kai dėl pavasario gėlių karalienės tulpės vyko didžiulė kova – „tulpių karštinė”, pavadinama net beprotybe, į bankrotą nusiuntusią ne vieną XVII a. Olandijoje. Tuomet už retą tulpės svogūnėlį, buvo galima sumokėti tiek, kiek buvo mokama už kelių hektarų žemės sklypą. Pas mus dvare, tulpių ir kitų pavasario gėlių manija vyksta iki šiol. Turime ir tokių tulpių rūšių, kurios nepadarytų gėdos XVII a. Olandijos diduomenei. Beje, ar žinote kaip greičiau pražydinti geltoną tulpę? Tam, kas tai padarys, žadama didelė laimė….

Tad kviečiame drauge su Baronaite pakeliauti po įstabiausią milijonų pavasario žiedų festivalį ir susipažinti su gėlių bei jų kompozicijų paslaptimis, išgirsti romantiškus, kartais ir tragiškus, pasakojimus, kurie įamžina trapiausią simbolį – pavasario gėlę. 

Norint sudalyvauti šioje ekskursijoje reikalinga išankstinė rezervacija. Jei tuo metu dvare vyksta pavasario/vasaros gėlių festivalis ar Istorinių nuotykių parko programa, reikalinga įsigyti ir bilietus į vykstantį renginį. Bilietus galite įsigyti iš anksto internetu arba rezervuoti pas dvaro renginių organizatorę užsakant ekskursiją.

Daugiau informacijos ir rezervacija: renginiai@pakruojo-dvaras.lt, +37061812298.

 • Ekskursijos trukmė
  1 val.
 • Minimalus dalyvių skaičius
  15 asmenų
 • Kaina asmeniui
  9 €
 • Minimalus programos mokestis, kai mažiau nei 15 asm.
  135 €