Salės nuoma įmonių renginiams

Pakruojo dvaro kompleksas – puiki vieta įmonių renginiams: seminarams, mokymams, posėdžiams ar verslo šventei. Taip pat dvare siūlomos išskirtinės dvariškos pramogos kolegoms, kolektyvams, kurios ne tik padės atsipalaiduoti, bet ir praplės dalyvių akiratį, žinias apie senąsias dvaro ir lietuvių tradicijas.

Pakruojo dvare rengiamos ne tik asmeninės šventės, bet ir įvairių sričių verslo renginiai: konferencijos, seminarai, mokymai ir kt. Siūlomos net kelios skirtingos erdvės įmonių renginiams, su individualia aura, įrengimu. 

Tam, kad vieta įmonės renginiams atitiktų visus Jūsų poreikius, salės dydį patariame pasirinkti atsižvelgus į dalyvaujančiųjų skaičių. Taip geriausiai išpildomas patalpos ir dalyvaujančiųjų erdvės pojūtis, nesijaučiama nejaukiai. Tačiau net jei dalyvaujančiųjų ir nėra daug, o Jus domina didelė salė, visuomet maloniai kviečiame renginį planuoti būtent joje.

Skirtingų dydžių ir biudžetų salės

Verslo šventėms, renginiams, konferencijoms, mokymams siūlome net kelių skirtingų dydžių ir interjerų sales. Tinkamai parinkta salė įmonių renginiams – tai jau pusė renginio sėkmės. Restauruoti dvaro pastatai su atkurtomis autentiškomis detalėmis yra būtent tai, ko reikia kūrybiškesniam dalyvių mąstymui, sprendimams ir, žinoma, ypatingam atsipalaidavimui. 

Kolonų salė – iki 100 asm.

Vandens malūno salė – iki 70 asm.

Baltoji pokylių salė – iki 350 asm.

IŠSAMIAU APIE SALES

Nakvynė

Vieta įmonių renginiams labai svarbi ir tuomet, kai prireikia apgyvendinimo paslaugų. Jei Jūsų renginys vyks kelias dienas ir prireiks nakvynės, mes mielai pasirūpinsime visų dalyvių jaukiu ir kokybišku poilsiu išskirtiniuose dvaro viešbučiuose. Juk kokybiškas poilsis – vienas svarbiausių dalykų ne tik produktyviam darbui, tačiau ir išskirtinei šventei. 

Jaukiame Malūnininko namo viešbutyje, įsikūrusiame ant Kruojos upės kranto, galima apgyvendinti iki 70 asmenų. Pro viešbučio langus galima matyti upę ir Lietuvoje unikalų statinį – arkinį tiltą, kuris mena dar vėlyvojo klasicizmo laikus.

Prabangiame boutique stiliaus Dvaro rūmų viešbutyje gali gyventi iki 25 asmenų. Tai – 11 Barono svečiams skirtų kambarių, kurie atveria duris visiems, norintiems ypatingo laiko, gero poilsio ir istorija alsuojančios prabangos. 

Maitinimas

Jūsų švenčių, renginių, konferencijų, mokymų ir kitų įvykių metu mielai pasirūpinsime pagal iš anksto suderintą meniu pasirinktais patiekalais ir gėrimais. Jūsų skonio troškimai – mums gardus iššūkis. 

Dažniausiai planuojami verslo susitikimai, renginiai tęsiasi nuo kelių valandų iki visos dienos ar kelių, todėl priklausomai nuo pageidavimų tiekiame maitinimo paslaugas: pertraukėlių metu patiekiami įvairūs užkandžiai, kava, arbata, gaivieji gėrimai, desertai. Taip pat pasirūpiname pietumis, vakariene, pusryčiais, šventiniu meniu pagal visus pageidavimus. Valgiaraščius deriname iš anksto.

Dvare veikia du, skirtingų virtuvių, restoranai: Traktierius ir Dvaro rūmų restoranas. Kiekvienas renginio dalyvis ras jam tinkamiausią ir gardžiausią patiekalą.

Jeigu Jus domina salė įmonių renginiams, rezervuokite vietą jau dabar.