Romantiška nakvynė dviems Pakruojo dvare su spa malonumais – tai atpalaiduojantis poilsis atkurtoje XIX a. aplinkoje, kur istorinė elegancija persipina su dvariškomis pramogomis. Kaip žinia, poilsis su antra puse yra neabejotinai svarbus ir būtinas siekiant pakurstyti jausmų liepsnas. 

Pažvelkite vienas kitam į akis įdėmiau, atsiribokite nuo kasdienybės ir pamirškite visus rūpesčius – mūsų dvaras yra ta vieta, kuri pakerės savo autentiška atmosfera ir atradimais. Čia sklando ir daugybė meilės legendų, kurios laukia būti atskleistos Jūsų…

Romantiška nakvynė dviems – viešnagės programa:

Pirmoji diena

Atvykimas nuo 15 val.

Atvykę į Malūnininko namo viešbutį, būsite pasveikinti su tradiciniu Sutiktuvių gėrimu ir apgyvendinti jaukiame dviviečiame kambaryje. 

Masažo malonumai

Iš anksto suderintu laiku būsite pakviesti pasimėgauti dvariško SPA malonumais – stimuliuojančiais ar atpalaiduojančiais 1 val. trukmės masažais dviems. 

Pasivažinėjimas karieta

Dvaras tiesiog neatsiejamas nuo jodinėjimo žirgais ir pasivažinėjimų karieta. Tad kviečiame išbandyti šį malonumą! Jūsų laukia 30 min. keturvietėje dvaro karietoje su mylimu žmogumi greta! 

Esant galimybei ir norui, esate kviečiami vakarą kviečiame praleisti vaikščiojant gryname ore romantiškais senojo dvaro parko takais ir taip pasiekti Meilės salą, kuri nuo seno apipinta romantiškomis legendomis. Žinoma, kad būtent Meilės saloje dvaro valdytojai ir jų kartos piršdavosi savo išrinktosioms. Čia vykdavo ir slapti mylimųjų susitikimai, kuriuos paslėpdavo gausi salos augalijos laja. 

Antroji diena

08-10 val.

Sotūs dvariški pusryčiai puikiai naujos dienos pradžiai.

Ar gali būti geresnis laikas su antrąją puse nei poilsis su nakvyne unikalioje aplinkoje? Romantiška nakvynė dviems padės vieną kitą pažinti iš naujo. Te jūsų širdys plaka vienu ritmu, o kojos žengia vienu žingsniu! 

Dar išsamesnei ir nuotykių kupinai dvaro pažinimo kelionei rekomenduojame parsisiųsti Pakruojo dvaro mobilią programėlę su sudėliotais maršrutais įdomiam laikui. 

Rezervuokite laiką sau ir antrai pusei žemiau užpildžius rezervacijos formą arba el. paštu hotel@pakruojo-dvaras.lt.

REZIUMUOJANT, su šiuo pasiūlymu Jums priklauso:

 • Jaukus dvivietis kambarys Malūnininko namo viešbutyje
  1 naktis
 • Pusryčiai
  2 asmenims
 • 1 val. trukmės atpalaiduonatys / stimuliuojantys masažai
  2 asmenims
 • 30 min. pasivažinėjimas karieta
  2 asmenims
 • Pasiūlymas galioja savaitgaliais (kovo-balandžio)
  235 €