Romantiška vakarienė dviems su nakvyne Pakruojo dvare – tai ypatingas pasiūlymas tikriems romantikams. Patirkite nepaprastą laiką dviese su mylimu žmogumi mėgaudamiesi aktyviu dvaro laisvalaikiu!

Atvykimas į Malūnininko namo viešbutį – nuo 15 val. Atvykus būsite pasveikinti su tradiciniu Sutiktuvių gėrimu ir apgyvendinti jaukiame dviviečiame kambaryje. Čia iš karto pasinersite į dvarišką atmosferą ir ano laikmečio potyrius – pavyzdžiui, turėsite galimybę išbandyti savo ranką rašydami tikra žąsies plunksna!

Romantiška vakarienė dviems su nakvyne – tai išskirtinė proga praleisti nuotykių kupiną dieną autentiškoje XIX a. atgimusio dvaro aplinkoje. Jeigu pageidausite, jūsų lauks ne tik pusryčiai ir vakarienė, bet ir aktyvus laikas dviese gryname ore (esant prastesnėms oro sąlygoms – uždarame manieže) – tai jodinėjimas dvaro žirgais su instruktoriaus priežiūra. Pramoga jūsų lauks iš anksto suderintu laiku. Jodinėjimas – viena pagrindinių aristokratiško laisvalaikio veiklų. Būtinai išbandykite tai dviese su antrąja puse ir patirkite jodinėjimo malonumą!

Taip pat galima rinktis ir kitokias dvariškas pramogas: tai įvairūs spa malonumai, atpalaiduojantys ar energijos suteikiantys masažai, pasivažinėjimas karieta ir dar daugiau. 

Po įspūdžių gausios dienos jūsų lauks romantiška vakarienė iš dvariško meniu. Žvakių šviesoje praleistas laikas ištrins visas ribas, o apie vakaro pabaigą primins tik gęstančios žvakės.

Šio pasiūlymo vietų kiekis ribotas. Reikalinga išankstinė rezervacija užpildžius rezervacijos formąžemiau arba susisiekus el. paštu hotel@pakruojo-dvaras.lt arba tel. +370 657 497 00

 • Nakvynė Malūnininko namo viešbučio dviviečiame kambaryje
  1 naktis
 • Gardūs pusryčiai
  2 asmenims
 • Po 60 min. jodinėjimo dvaro žirgais
  2 asmenims
 • Vakarienė autentiškoje dvaro karčiamoje
  2 asmenims
 • Kaina
  239 €