Pagrindinis / Pramogos / Priėmimas pas Baroną

Priėmimas pas Baroną

EDUKACINĖ-PRAMOGINĖ PROGRAMA SU MAITINIMU RŪMUOSE

Tai – šventinis renginys XIX a. pab. stiliumi žvakių šviesoje dvaro rūmuose. Pasijusite atkeliavę į tikrą  XIX a. pab. – XX a. pr. aristokratų puotą. Vakarą ves Baronas su svita ir perkels Jus į romantiškąjį laikmetį, supažindins su dvariškomis manieromis, etiketu, taisyklėmis, pakvies šventinės vakarienės, kurios metu sužinosite bei pamatysite tai, apie ką daug kas girdėjo, kalbėjo, bet nematė. 

Pirmiausia dvaro Oranžerijoje Jus pasitiks guvernantė Uršulė.  

Po to būsite palydėti pasirėdyti dvariškais parėdais (skrybėlaitės, skrybėlės, kaklaskarės ir kt.) Tam, kad dvaras Jus priimtų, o priešais Baroną stotumėte tinkamai pasidabinę.  

Jūsų lauks prabangi trijų patiekalų vakarienė aptarnaujant žavioms guvernantėms. Pagrindiniam patiekalui patiekiama „Putpelė, kepta ant kriaušės“, o užkandžiai, desertas – iš XIX a. Radvilų virtuvės. 

Dvaro gyvenimo patirtys: vyrai kartu su Baronu degustuoja slapto recepto „Barono trauktinę“, aptaria aktualiausias vyriškas temas (diskusiją pakuruoja Baronas), šiai diskusijai galima atsivežti ir savo cigarų, o moterys išeina „pasipudruoti nosyčių“  ir leidžiasi į autentišką kelionę „Parfiumerio ateljė paslaptys“, kur pasineria į paslaptingą kvapų pasaulį, mėgaujasi išskirtiniu „širšių medaus“ skoniu.  

Saloninis muzikavimas 

Dvaro kamerinės  muzikos ansamblio koncertas žvakių šviesoje. Primygtinai rekomenduojamas, nes tai – vakaro kulminacija, suvirpinanti sielos stygas. Repertuare populiarūs XIX a. pab. ir XX a. kūriniai „Nuo Bacho iki Piazzolos“. Trukmė – 30 min. Tai – išskirtinis reginys ir skambesys prabangioje Ovaliojoje rūmų salėje žvakių šviesoje. 

Vakarą užbaigs senovinė fotosesija – „Gyvasis paveikslas“.

Programos trukmė

3 val.

Minimalus dalyvių skaičius

20 asm.

Esant mažiau nei 20 dalyvių, mokamas minimalus mokestis

2000 €

Programos kaina asmeniui

nuo 100 €

Koncertas į nurodytą kainą nėra įskaičuotas, primygtinai rekomenduojamas

Papildomai

Kreiptis dėl rezervacijos

XIX a. pab. dvaro sambūris su trijų patiekalų vakariene ir klasikinės muzikos koncertu.

kitos pramogos