Tai – ypatingas renginys XIX a. pab. stiliumi, žvakių šviesoje pačiuose dvaro rūmuose. Čia pasijusite atkeliavę į tikrą XIX a. pab. – XX a. pr. aristokratų puotą. Vakarą ves Baronas su svita ir perkels Jus į romantiškąjį laikmetį, supažindins su dvariškomis manieromis, etiketu, taisyklėmis, pakvies šventinės vakarienės, kurios metu sužinosite bei pamatysite tai, apie ką daug kas girdėjo, kalbėjo, bet nematė.

Vakaro pradžioje būsite palydėti pasidabinti dvariškais parėdais (skrybėlaitėmis, skrybėlėmis, kaklaskarėmis, žabo ir kt.) – tam, kad dvaras Jus priimtų, o priešais Baroną stotumėte tinkamai pasidabinę.

Jūsų lauks prabangi trijų patiekalų vakarienė žvakių šviesoje aptarnaujant žavioms guvernantėms. Vakarienės metu patiekti užkandžiai ir desertai savo receptūromis siekia XIX a. Radvilų virtuvę.

Vakaro metu laukiančios dvaro gyvenimo patirtys: vyrai kartu su Baronu degustuoja slapto recepto „Barono trauktinę“, aptaria aktualiausias vyriškas temas (diskusiją kuruoja Baronas), šiai diskusijai galima atsivežti ir savo cigarų, o moterys išeina „pasipudruoti nosyčių“ ir leidžiasi į pažinimo kelionę „Parfiumerio ateljė paslaptys“, kur pasineria į paslaptingą kvapų pasaulį, mėgaujasi išskirtiniu „širšių medaus“ skoniu.

Saloninis muzikavimas

Dvaro kamerinės muzikos ansamblio koncertas žvakių šviesoje. Primygtinai rekomenduojamas, nes tai – vakaro kulminacija, suvirpinanti sielos stygas. Repertuare populiarūs XIX a. pab. ir XX a. kūriniai. Trukmė – 30 min. Tai – išskirtinis reginys ir skambesys prabangioje Ovaliojoje rūmų salėje žvakių šviesoje. Koncertas – užsakomas papildomai.

Vakarą užbaigia senovinė fotosesija – „Gyvasis paveikslas“.

 • Programos trukmė
  3 val.
 • Programos kaina asmeniui
  130 €
 • Minimalus dalyvių skaičius
  20 asm.
 • Minimalus programos mokestis (esant mažiau nei 20 asm.)
  2600 €
 • Koncertas į nurodytą kainą nėra įskaičuotas, primygtinai rekomenduojamas
  Papildomai

Programą reikalinga rezervuoti iš anksto užpildžius aukščiau esančią rezervacijos formą arba susisiekus tiesiogiai su renginių organizatore: renginiai@pakruojo-dvaras.lt

Kitos programos

Visapusiškai pažinčiai su dvaru