Tai – šventinis renginys XIX a. pab. stiliumi žvakių šviesoje dvaro rūmuose. Pasijusite atkeliavę į tikrą XIX a. pab. – XX a. pr. aristokratų puotą. Vakarą ves Baronas su svita ir perkels Jus į romantiškąjį laikmetį, supažindins su dvariškomis manieromis, etiketu, taisyklėmis, pakvies šventinės vakarienės, kurios metu sužinosite bei pamatysite tai, apie ką daug kas girdėjo, kalbėjo, bet nematė.

Vakaro pradžioje būsite palydėti pasidabinti dvariškais parėdais (skrybėlaitėmis, skrybėlėmis, kaklaskarėmis, žabo ir kt.) – tam, kad dvaras Jus priimtų, o priešais Baroną stotumėte tinkamai pasidabinę.

Jūsų lauks prabangi trijų patiekalų vakarienė žvakių šviesoje aptarnaujant žavioms guvernantėms. Vakarienės metu patiekti užkandžiai ir desertai savo receptūromis siekia XIX a. Radvilų virtuvę.

Vakaro metu laukia dvaro gyvenimo patirtys: vyrai kartu su Baronu degustuoja slapto recepto „Barono trauktinę“, aptaria aktualiausias vyriškas temas (diskusiją kuruoja Baronas), šiai diskusijai galima atsivežti ir savo cigarų, o moterys išeina „pasipudruoti nosyčių“ ir leidžiasi į autentišką kelionę „Parfiumerio ateljė paslaptys“, kur pasineria į paslaptingą kvapų pasaulį, mėgaujasi išskirtiniu „širšių medaus“ skoniu.

Saloninis muzikavimas

Dvaro kamerinės muzikos ansamblio koncertas žvakių šviesoje. Primygtinai rekomenduojamas, nes tai – vakaro kulminacija, suvirpinanti sielos stygas. Repertuare populiarūs XIX a. pab. ir XX a. kūriniai. Trukmė – 30 min. Tai – išskirtinis reginys ir skambesys prabangioje Ovaliojoje rūmų salėje žvakių šviesoje.

Vakarą užbaigia senovinė fotosesija – „Gyvasis paveikslas“.

Vykstant pas šventiškai nusiteikusį Baroną į svečius stebuklingu prieškalėdiniu laikotarpiu, kai svajonės ir norai pildosi itin dažnai, kviečiame ir raginame atsivežti po savąjį kosminį norą (tai gali būti obuolys, riestainis, morka ar pan.), kurį pakabinsite ant Norų eglės – te pildosi – juk būtent šią žiemą visas dvaras virtęs tikra Kalėdų kosmine stotimi!

 • Programos trukmė
  3 val.
 • Programos kaina asmeniui
  130 €
 • Minimalus dalyvių skaičius
  20 asm.
 • Minimalus programos mokestis (esant mažiau nei 20 asm.)
  2600 €
 • Koncertas į nurodytą kainą nėra įskaičuotas, primygtinai rekomenduojamas
  Papildomai

Jei ši programa yra užsakoma iki 14 val. – ji galima organizuoti be nakvynės, jei norima dalyvauti vakariniu laiku – tokiu atveju organizuojama tik su nakvyne dvaro viešbučiuose. Programą reikalinga rezervuoti iš anksto užpildžius rezervacijos formą arba susisiekus tiesiogiai su renginių organizatore: renginiai@pakruojo-dvaras.lt

Kitos programos

Visapusiškai pažinčiai su dvaru