Ši suaugusiems skirta programa kviečia kitaip nei įprasta susipažinti su didžiausio dvaro Lietuvoje istorija, jo raida ir kultūra. Tai galėsite padaryti, pajusti XIX a. pab.-XX a. pr. dvare gyvenančio kumečio kailiu. Pažintis su nepamirštamuoju „svieto lygintoju“ Tadu Blinda, kuris paliko itin gilų pėdsaką ne tik Pakruojo dvaro, bet ir visos Lietuvos istorijoje šios programos metu nepaliks abejingų.

Jus, vos atvykusius, prie Centrinių dvaro rūmų pasitiks pats Tadas Blinda. Jis trumpai papasakos įdomiausias dvaro istorijas, atskleis šviesiąsias ir tamsiąsias „razbaininko“ gyvenimo puses. Aprodęs dvaro teritoriją nuves ir į Centrinius dvaro rūmus (jei nebus Barono namie). Po to patys drąsiausi bus pakviesti nueiti į vienintelį Lietuvoje Baudžiavos laikų bausmių rūsį, kur susipažinsite, kaip seniau dvare buvo baudžiami prasikaltusieji. Be to, šios viešnagės metu su Blinda išvysite Barono plėšriųjų paukščių kolekciją, užsuksite ir į dvaro spirito varyklą, kur galėsite paragauti išskirtinio gėrimo – alaus degtinės.

Yra galimybė apturėti ir ilgesnę degustaciją apsilankant dar Aptiekoje ir paragaujant kitų išskirtinių, kolekcinių, auksu apdovanotų dvaro spirito varyklos kūrinių.

Rezervuoti šią programą galite užpildžius rezervacijos formą arba tiesiogiai parašius laišką el. paštu renginiai@pakruojo-dvaras.lt Jei programoje pageidaujate dalyvauti pavasario, vasaros ar žiemos festivalių vyksmo metu – reikalinga įsigyti ir festivalio bilietus, nes programa vyksta jo vyksmo teritorijoje.

 • Grupės dydis
  nuo 15 asm.
 • Trukmė
  Apie 1 val.
 • Kaina asmeniui
  12 Eur
 • Kaina asmeniui su papildoma degustacija Aptiekoje
  24 Eur
 • Minimalus programos mokestis be degustacijos ir su degustacija
  180 Eur / 360 Eur

Panašios programos

Per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau…

Susijusi produkcija

Pagaminta su meile avare