Programa skirta supažindinti jaunuolius su didžiausio dvaro Lietuvoje istorija, jo raida, kultūra bei pajusti XIX-XX a. dvaro gyvenimą. Taip pat susipažinti su napamirštamu „svieto lygintoju“ Tadu Blinda, palikusiu itin gilų pėdsaką ne tik Pakruojo dvaro, bet ir visos Lietuvos istorijoje.

Prie centrinių dvaro rūmų Jus pasitiks pats Tadas Blinda. Jis papasakos įdomiausias dvaro istorijas, legendas, atskleis šviesiąsias ir tamsiąsias „razbainiko“ gyvenimo puses. Aprodys dvaro teritoriją, nuves į vienintelį Lietuvoje Baudžiavos laikų bausmių muziejų, kuris atskleis, kaip buvo baudžiami nusikalteliai ir sukels nejaukius per odą nubėgančius šiurpuliukus.

Programą galima rinktis su jodinėjimu arba be jodinėjimo. Ilgesnė, 1,5 val. programa yra su jodinėjimu, jos kaina – 12 Eur/asm., trumpesnė, be jodinėjimo – 10 Eur/asm.

Pasirinkus programą su jodinėjimu, galiausiai Tadas Blinda palydės Jus į linksmiausią ir ypač jo mėgstamą dvaro ūkį ir žirgyną. Pačius drąsiausius užsodins ant žirgų ir pajodins su vėjeliu.

Daugiau informacijos ir rezervacija: renginiai@pakruojo-dvaras.lt, +37061812298.

 • Trukmė
  1 val. / 1,5 val.
 • Dalyvių skaičius
  20-40 vaikų
 • Dalyvių amžius
  3-6 klasėms
 • Galimos kalbos
  LT
 • Kaina
  10 € (be jojimo) / 12 € (su jojimu)