XIX a. pabaigoje į Pakruojo dvarą baronai von der Roppai pasikvietė pasisvečiuoti ir parodyti Lietuvos grožį pažįstamą parfumerį Žaką. Pastarąjį sužavėjo dvaras, jo atmosfera, grožis ir gamtos turtai, kuriuos jis puikiai panaudojo naujų aromatų ir grožio produktų gamyboje. Žako viešnagė Pakruojo dvare truko penkerius metus, per kuriuos jis ne tik kūrė kvepalus, tačiau ir pats augino įvairias žoleles, vietines ir atgabentas iš tolimųjų kraštų, gamino aliejus ir gaivinančius aromatingus vandenis ir kt. Šiandien Žako laboratorija atkurta ir vėl veikia, viliodama svaigiais kvapais ir grožiui skirtais turtais.

Apsilankymo metu ar dalyvaujant edukacinnėje programoje dvaro parfiumerė supažindins Jus su kvapų istorija ir kvepalų gamybos subtilybėmis, o Jūs savo uoslės dėka galėsite pakeliauti istorijos takais ir pasimėgauti dvaro kvapų puokšte.

Sudalyvauti šioje programoje pas parfumerę turite galimybę tik įsigijus bilietus į tuo metu vykstantį festivalį ir iš anksto rezervavus edukacinę programą. Rezervuoti programą ir festivalio bilietus galite žemiau užpildžius rezervacijos formą arba tiesiogiai parašius laišką el. paštu renginiai@pakruojo-dvaras.lt

  • Kaina asmeniui
    17 €
  • Grupės dydis
    nuo 10 asm.
  • Minimalus programos mokestis, kai mažiau nei 10 asm.
    170 €

Panašios programos

Atradimai savomis rankomis

Susijusi produkcija

Pagaminta dvare su meile