Apsilankymas autentiškame XVII a. alaus bravore ir jame vykstanti Alaus kelio programa – neabejotinai viena smagiausių Pakruojo dvare.

Bene vienintelis Lietuvoje Pakruojo dvaro Žaldokas alų verda mediniuose kubiluose ir brandina statinėse. Čia svečiai išgirsta ir susipažįsta su Barono nuostatais ir visame krašte itin vertinamo alaus bei bravoro istorija. Jūsų laukia neįtikėtinas laikas, kai galima pačiam prisiliesti prie alaus gamybos paslapčių, degustuojamas įvairiaus stiprumo alaus, pagamintas pagal ilgametes dvaro tradicijas.

JŪSŲ LAUKIA:

– Sutikimas su armoška dvaro Bravore;

– Supažindinimas su senovinio alaus gamybos procesu;

– Degustuosite tikro Lietuvos alaus tradicijų sostinėje virto –  „pirmoko“, „antroko“ ir „trečioko“; 

– Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsite paskanauti būtent Jums bravoro krosnyje Žaldokienės iš salyklo keptų ypatingų blynų, pagardintų kanapėmis.

Rezervuoti šią programą galite užpildžius rezervacijos formą arba tiesiogiai parašius laišką el. paštu renginiai@pakruojo-dvaras.lt Jei programoje pageidaujate dalyvauti pavasario, vasaros ar žiemos festivalio vyksmo metu – reikalinga įsigyti ir festivalio bilietus, nes programa vyksta jo teritorijoje esančiame bravore.

 • Trukmė
  1 val.
 • Dalyvių skaičius
  nuo 20 asm.
 • Kaina
  18 € / asm.
 • Minimalus programos mokestis, kai grupė mažesnė nei 20 asm.
  360 €

PANAŠIOS PROGRAMOS

Per barzdą varvėjo – burnoj neturėjau…

SUSIJUSI PRODUKCIJA

Iš dvaro amatininkų rankų