Esate kviečiami pažinti variniais indais skambančią Pakruojo dvaro stipriųjų gėrimų istoriją bei patiems išsidistiliuori stiprųjį gėrimą.


Pirmiausia pats Baronas palydės Jus į dvare esančią ir aromatais užburiančią augalų džiovyklą bei leisis į pasakojimus apie spirito gamybos atsiradimą dvare bei tradicijomis tapusias gaminimo technologijas. Bekeliaujant su juo įdomiosios istorijos takais juste pajusite kaip įgalinus žinias apie gamtos teikiamus turtus bei įtraukus juos į nuoseklų žmogaus sukurtą procesą, jie virsta nuostabiais, gomurį maloninančiais bei kūną šildančiais gėrimais, pripažinimo sulaukusiais ne vienoje pasaulio šalyje, o gimusiais būtent Pakruojo dvare.


Programos metu bravore, įrengtame po dvaro svirnu, Barono paraginti, patys rinksitės žolelių receptūras ir išsidistiliuosite 230 ml 40 laipsnių turintį išskirtinį gėrimą. Baronas, atskleisdamas vietinių žolelių galią ir distiliavimo ypatumus, lydės jus viso šio proceso metu. Galėsite pasigaminti Pakruojo dvaro džiną arba aqua vitae (gyvybės vandenį), kuriuo vėliau vaišinsite ypatingus svečius ar ramiai gurkšnosite savo kiemo sodelyje.


PROGRAMOS EIGA:


Pasakojimas apie spirito atsiradimo istoriją dvare, apsilankymas augalų džiovykloje;
Trumpas išskirtinių spirito varykloje gaminamų gėrimų pristatymas;
Susipažinimas su distiliavimo įranga, jos paruošimas distiliavimui;
Įžanginis pasakojimas apie ingredientų savybes ir jų panaudojimo galimybes;
Receptūrų pasirinkimas, distiliavimo procesas, išpilstymas, etiketavimas.

 • Programos trukmė:
  1,5 val.
 • Kaina asmeniui:
  38 Eur
 • Dalyvių skaičius:
  10-20 asm.
 • Minimalus programos mokestis:
  380 Eur
 • Galima papildomai užsisakyti ir užkandžių.

Rezervuoti šią programą galite užpildžius rezervacijos formą arba tiesiogiai parašius laišką el. paštu renginiai@pakruojo-dvaras.lt Jei programoje pageidaujate dalyvauti pavasario, vasaros ar žiemos festivalio vyksmo metu – reikalinga įsigyti ir festivalio bilietus, nes programa vyksta jo teritorijoje esančiame svirne.

PANAŠIOS PROGRAMOS

Per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau…

SUSIJĘ PRODUKTAI

Pagaminti su meile dvaro amatininkų