· Asilas-Žmogus. Gėlių festivalio simbolis ir vienas ryškiausių V. Šekspyro romantinės komedijos „Vasarvidžio nakties sapnas” personažų. Pjesėje Pakas paleidžia kerus ir jaunuolį Metmenį paverčia žmogumi su asilo galva, kurį galiausiai įsimyli pabudusi iš miego Titanija. Skulptūros autorius, skulptorius Martynas Gaubas. Aukštis – 9 m.
· Pakas ant vėžlio. Tai – V. Šekspyro pjesėje vaizduojamos Fėjų karalystės gyventojas, elfas, turintis magiškų galių. Jis, sėdėdamas ant vėžlio, linksmina fėjų karalių Oberoną. Autorius – dailininkas, skulptorius Donatas Mockus.
· Pako biustas. Milžiniškas biustas, apsuptas nuodingųjų gėlių, į kurį galima įeiti ir išvysti gėlių parką elfo Pako akimis. Autorius – žymus menininkas, skulptorius Andrius Petkus. Biusto aukštis – 6 m.
· Karaliai. Puošnūs gėlėti karaliai greta dvaro rūmų simbolizuoja Oberoną ir Titaniją – elfų karalystės valdovus. Autorius – Donatas Mockus.
· Varlė karalienė. Naujausias M. Gaubo kūrinys dvare. 6 m aukščio skulptūra, į kurią galima žvelgti kaip į varlę, o „šekspyriškomis akimis” – kaip į dailią moterį.
· Širdys. Įvairiaspalvės petunijų širdys puošia kelią į legendomis apipintą Meilės ir muzikos salą.
· Įsimylėjėliai. Po medžiu gulintys ir užsikloję gėlių antklode mylimieji – bunda iš magijos kupino sapno. Autorius – M. Gaubas.


