BILIETAI

FESTIVALIO PROGRAMA

Kiekvieną dieną

Visą vasarą, kiekvieną dieną dvaras atskleidžia gėlėtą teatro sceną, kurioje pasirodo tarptautinė aktorių ir cirko artistų trupė. Festivalio metu galėsite mėgautis tikru dvarišku gyvenimu, pasigrožėti atkurtu XVI a. mechaniniu teatru ir  sudalyvauti  Šekspyriškoje tragikomedijoje  didžiojoje dvaro scenoje.  Taip pat, pasinersite į  gatvės teatro žavėsio vingrybes bei neteksite „amo” nuo oro akrobatės atliekamo „Mirties šokio danguje“. Charizmatiškieji lyno akrobatai nustebins savo kelionėmis medžių viršūnėmis, dvaro stogais, bei šokiais virš vandens. Sudalyvausite  kulminaciniame „Kupidomo šūvio” žaidime, kur meilės strėlės bus negailėstingos vienišoms širdims. 

O  mažuosius dalyvius  pakviesime į interaktyvų gelėtą pilies teatrą, bei  sudalyvauti spektaklyje, kur fantazija ir kūryba nesuvaldomai maišosi su realybe.

Pakruojo dvaras drauge su Viljamo Šekspyro plunksnos magija, kviečia pasinerti visa savo esybe į  Gėlių, Meno ir Meilės festivalį „Vasarvidžio nakties sapnas“…
…kur Utopija tampa Realybe, o praleista diena virsta Meilės amžinybe.
DARBO DIENOS PROGRAMA SAVAITGALIO PROGRAMA

ATRADIMAI GĖLĖSE

6-asis vasaros gėlių festivalis

Didžiausias Šiaurės Europoje gėlių festivalis „de’Žavu tarp javų“

Ko gero, kiekvienas planetos žmogus per savo gyvenimą bent kartą pajunta deja vu – jausmą, kad kažkas, ką šiuo metu patiria, jau yra įvykę praeityje. Įvairius prisiminimus ir keliones per praeitį gali sukelti juntami kvapai ar matomi vaizdai. 

  • De’Žavu tarp javų! Nesuderinamai suderinamos kompozicijos;
  • 15 hektarų gėlynų ir gėlių kompozicijų;
  • Gigantiškos gėlių skulptūros;
  • Istoriniai ir egzotiniai augalai;
  • 400 vasarinių gėlių rūšių ir porūšių;
  • 2500 m² dydžio gėlynas „Vandenynas”.

 

15–os hektarų teritorijoje bus galima panirti į Šekspyro pasaulį: pamatyti gigantiškas gėlių skulptūras, sukurtas garsių Lietuvos menininkų, tokių kaip Martynas Gaubas, Donatas Mockus ar Andrius Petkus.

 

Susipažinkite su gėlių skulptūromis

DVARIŠKAS GYVENIMAS

Stebinantys kasdien

Dvare tarp GĖLIŲ, MENO ir MEILĖS skleidžiasi XIX a. magija, kuri kviečia patirti istorinių nuotykių visą šeimą:

Dvaro rūmai. Su Baronaite ekskursijos metu arba savarankiškai atskleiskite dvaro istorijos vingius (pap. mokestis);

Bravoras. Užeikite į garsųjį Pakruojo dvaro, kaip Lietuvos alaus sostinės, bravorą, kur alus gaminamas pagal senąsias tradicijas ir iki dabar galima pažinti „pirmoką”, „antroką”, „trečioką”;

Spirito varykla. Aplankykite XVI a. įkurtą Spirito varyklą, kur šiandien, pasitelkus XIX a. unikalius varinius distiliavimo indus, gimsta apdovanojimų verti skoniai;

Senovinė fotografija ir fotoateljė. Pasidarykite senovinę fotosesiją XIX a. pab. fototeljė, išvyskite vienetinės nuotraukos gimimą!

Dvaro amatų dirbtuvės. Užeikite pas darbščiuosius, gėlių apsuptus, dvaro amatininkus.

Panoptikumas. Neįprastybių kambaryje išvysite, tai, ko dar nebuvote regėję ir net apie ką girdėję – tamsiosios aristokratų paslaptys, anatomijos teatras ir keistenybių kolekcija iš viso pasaulio… 

Cabinet de Secret. Prisiliesk prie nutylėtos aristokratijos istorijos, sužinok pikantiškų detalių apie slaptą aukštuomenės gyvenimo pusę.

Bausmių rūsys. Pašiurpkite vieninteliame Lietuvoje Bausmių rūsyje, kur nusikaltusių laukia giljotina ir net dar šilta elektros kėdė… 

Karieta ir senoviniai automobiliai. Pasivažinėkite žirgais kinkyta karieta ar senoviniais automobiliais (pap. mokestis); 

Technikos dirbtuvės. Pamatykite tikrą garų variklį, kuris buvo išrastas dar XIX a., motorų bandymus ir tarpukario traktorius.

Dvaro ūkis. Čia gyvena žirgai, žąsys, antys, asiliukas ir net KUPRANUGARIS! Įkurtame Sakalininkystės centre rasite plėšriųjų paukščių kolekciją, kurioje – ir pats greičiausias, ir pats didžiausiaus skraidantis pasaulio paukštis!

Daugiau apie amatininkus

BILIETAI

Nuo pirmadienio iki sekmadienio

PILNAS BILIETAS

Kviečiame į aplankyti visą dvarą – kumetyną (ūkinę dalį), dvaro rūmus, sodą ir patirti pilną “Gėlių, meno ir meilės” festivalio programą. Akrobatų ir cirko artistų pasirodymai, milijonai gėlių, dvariški nuotykiai.

Pilnas bilietas darbo dienomis Pilnas bilietas savaitgaliui ir poilsio dienomis

DALINIS BILIETAS

Aplankykite kumetyną (ūkinę dvaro dalį) ir patirkite dvarišką gyvenimą. Šioje erdvėje rasite keramikos dirbtuves, spirito varyklą, bravorą, senovinių žaidimų kambarį, žolinčių ir daug kitų dvariškų pramogų. Scenoje išvysite mechaninio teatro spektaklius.

Dalinis bilietas darbo dienomis Dalinis bilietas savaitgaliui ir poilsio dienomis

BILIETAI SENJORAMS PIRMADIENIAIS: 

Pirmadieniais – Senjorų diena! Pasinaudokite ypatingomis kainomis. Primename, kad 80 metų ir vyresnius senjorus kviečiame atvykti nemokamai kiekvieną dieną viso festivalio metu.

Bilietai senjorams PIRMADIENIAIS

GIMTADIENIS DVARE NEMOKAMAI:

Pakruojo dvare turime taisyklę: gimtadienius švęsti būtina! Todėl gimtadienio dieną įėjimas į GĖLIŲ, MENO IR MEILĖS festivalį NEMOKAMAS.

GIMTADIENIAI NEMOKAMAI

Į GĖLIŲ FESTIVALĮ PATENKA NEMOKAMAI:

1. Asmuo, turintis sunkią negalią ir mažesnį ar tolygų 25 proc. darbingumą bei jį lydintis asmuo. 2. Vaikas su negalia ir jį lydintis asmuo. 3. Pakruojo ir Pakruojo krašto dvariškiai su Dvariškio kortelėmis ir jų priklausymą įrodančiais dokumentais. 4. Senjoras/-ė, kuriam/-iai jau yra sukakę 80 m. Jei jį/-ą lydi kitas asmuo, lydinčiam asmeniui reikalingas įsigyti bilietas. Būtina prie įėjimo pateikti negalią ar garbingą amžių įrodantį dokumentą. 5. Gimtadienį tą dieną švenčiantys asmenys. Būtina prie įėjimo pateikti gimimo datą įrodantį dokumentą.

DARBO LAIKAS

Garantuoti įspūdžiai kasdien!

– Dienos ir programos pradžia nuo 12 val.

Penktadieniais ir šeštadieniais kasos dirba iki 19 val., teritorija uždaroma 20 val.

– Nuo sekmadienio iki ketvirtadienio kasos dirba iki 18 val., teritorija uždaroma 19 val.

– Amatininkai savo dirbtuvėse kuria iki 18 val.

– Spektakliai vyksta iki 17.30 val.

KAIP ATVYKTI?

Atraskite didžiausią Lietuvos dvarą

NETURITE SU KUO ATVYKTI? Jums pagelbės geriausios Lietuvos turizmo agentūros, kurios organizuoja keliones autobusu!

Lengvųjų automobilių parkavimas yra nemokamas.

Dažniausiai užduodami klausimai

KONTAKTAI

Papildomiems užsakymams ir ne tik

Mūsų adresas: 
Parko g. 1, Pakruojo k., Pakruojo r., Šiaulių apsk.

Informacija ir atsakymai į kilusius klausimus:
+37065752693
pagalba@pakruojo-dvaras.lt

Bilietų rezervacija grupėms, renginių organizavimas ir programų užsakymas: 
+37061812298
renginiai@pakruojo-dvaras.lt

Nakvynės dvare rezervacija: 
+37065749700
hotel@pakruojo-dvaras.lt