Kviečiame jus į programą su išskirtinių, pasaulyje aukso medaliais apdovanotų dvaro stipriųjų skonių degustacija.

Prie senosios dvaro vaistinės (Aptiekos) jus pasitiks pats dvaro valdytojas – Baronas. Jis mielai jums aprodys po šimtmečių atkurtą Istorinę spirito varyklą, išguldys spalvingą spirito dvare atsiradimo istoriją ir naudą, įmantrybes, neužmiršdamas ir saiko. Aptiektoje programos metu būsite pavaišinti net keturiais kolekciniais dvaro gėrimais.

Vykstant į šventinę edukaciją spirito varykloje, šiuo stebuklingu prieškalėdiniu laikotarpiu, kai svajonės ir norai pildosi itin dažnai, atsivežti po savąjį kosminį norą (tai gali būti obuolys, riestainis, morka ar pan.), kurį pakabinsite ant Norų eglės – te pildosi – juk būtent šią žiemą visas dvaras virtęs tikra Kalėdų kosmine stotimi!

Sudalyvauti šioje programoje spirito varykloje turite galimybę tik įsigijus bilietus į tuo metu vykstantį festivalį ir iš anksto rezervavus šią programą. Rezervuoti programą ir festivalio bilietus galite užpildžius rezervacijos formą arba tiesiogiai parašius laišką el. paštu renginiai@pakruojo-dvaras.lt

 • Grupės dydis
  nuo 15 asm.
 • Programos trukmė
  45 min.
 • Kaina asmeniui
  18 €
 • Minimalus programos mokestis, kai mažiau nei 15 asm.
  270 €
 • Šventinis komplimentas
  Kisielius ir kūčiukai

APIE SPIRITO VARYKLĄ. Pakruojo dvaro bravoras ir spirito varykla savo veiklą pradėjo Šiaurinės Lietuvoje dar XVI a. pr. Būtent tais laikais apylinkėse pripažintas vaistininkas Knutas pastatė spirito varyklą, kuri buvo dvaro Apotiekos (vaistinės) dalis. 2018 metais, po ilgos pertraukos, į varyklą buvo sugrąžinta gyvybė ir ji atnaujino savo veiklą. Čia stiprieji gėrimai distiliuojami autentiškuose variniuose induose, o skoniai ir kokybė yra pripažinti bei pelnę aukščiausių prabų medalius ne tik Lietuvoje, tačiau ir už Atlanto. Gėrimams gaminti naudojami tik natūralūs vietiniai augalai.

Panašios programos

Per barzdą varvėjo, burkor neturėjau…

Atraskite produkciją

Sukurta su meile dvare