Kviečiame jus susipažinti su išskirtiniais, pasaulyje aukso medaliais apdovanotais dvaro stipriaisiais skoniais ir, žinoma, juos padegustuoti.

Prie senosios dvaro vaistinės (Aptiekos) jus pasitiks pats dvaro valdytojas – Baronas. Jis mielai jums aprodys po šimtmečių atkurtą Istorinę spirito varyklą, išguldys spalvingą spirito dvare atsiradimo istoriją, paminės ir naudą, neužmirštant ir saiko. Aptiekoje programos metu būsite pavaišinti net keturiais kolekciniais dvaro gėrimais.

Rezervuoti šią programą galite užpildžius rezervacijos formą arba tiesiogiai parašius laišką el. paštu renginiai@pakruojo-dvaras.lt Jei programoje pageidaujate dalyvauti pavasario, vasaros ar žiemos festivalio vyksmo metu – reikalinga įsigyti ir festivalio bilietus, nes programa vyksta jo teritorijoje esančiose spirito varykloje ir Aptiekoje.

 • Grupės dydis
  nuo 15 asm.
 • Programos trukmė
  45 min.
 • Kaina asmeniui
  18 €
 • Minimalus programos mokestis, kai mažiau nei 15 asm.
  270 €

APIE SPIRITO VARYKLĄ. Pakruojo dvaro bravoras ir spirito varykla savo veiklą pradėjo Šiaurinės Lietuvoje dar XVI a. pr. Būtent tais laikais apylinkėse pripažintas vaistininkas Knutas pastatė spirito varyklą, kuri buvo dvaro Apotiekos (vaistinės) dalis. 2018 metais, po ilgos pertraukos, į varyklą buvo sugrąžinta gyvybė ir ji atnaujino savo veiklą. Čia stiprieji gėrimai distiliuojami autentiškuose variniuose induose, o skoniai ir kokybė yra pripažinti bei pelnę aukščiausių prabų medalius ne tik Lietuvoje, tačiau ir už Atlanto. Gėrimams gaminti naudojami tik natūralūs vietiniai augalai.

Panašios programos

Per barzdą varvėjo, burkor neturėjau…

Atraskite produkciją

Sukurta su meile dvare