Asmeninės šventės, tokios kaip jubiliejus, gimtadienis, išleistuvės ar krikštynos, vyksta ne itin dažnai, todėl norisi šias progas paminėti ypatingoje vietoje ir paminėti kuo įdomiau, nekasdieniškai. Mūsų dvaras yra ta vieta, kur laiką puikiai praleis ir geriausių emocijų pasisems tiek mažiausieji šventės dalyviai, tiek vyresnieji, nes čia galima ne tik išsinuomoti reikiamas patalpas, bet ir pasirinkti įdomiausių pramogų rinkinį pagal pomėgius. 

Salės nuoma ir apgyvendinimo galimybės

Dvare yra įvairių salių, kurias galima išsinuomoti ir paruošti kiekvienai šventei pagal skirtingus poreikius. Autentiškos salės nuoma Pakruojo dvare atitiks kiekvieno lūkesčius, nesvarbu kokio masto ar tematikos renginį organizuojate. 

Didelės apimties ir prabangioms šventėms siūlome Baltąją pokylių salę, turinčią savo atskirą kiemelį ir talpinančią net iki 350 žmonių, arba Centrinius dvaro rūmus, kuriuose yra įrengta pagrindinė pokylių salė ir dar 4-ios atskiros patalpos, kurios gali būti panaudotos šventės tikslams.

Jei norite paminėti šventę nedideliame artimųjų rate, siūlome išsinuomoti Vandens malūno salę, kuri yra dviaukštė. Šios salės nuoma autentiškoje malūno aplinkoje sukurs jaukią atmosferą. Taip pat, kad būtų linksmiau, galėsite užsakyti pirtį, kuri yra įrengta visai greta, tame pačiame vandens malūne.

Renginio svečiai gali apsistoti patogiame dvaro viešbutyje, kuris įsikūręs netoli pagrindinių dvaro pastatų, gamtos apsuptyje, kur pro langus atsiveria nuostabus kraštovaizdis. Šventei vykstant ilgesnį laiką, galima užsakyti svečių maitinimą karčemoje, kur dalyviai galės pasimėgauti tradiciniais patiekalais ir gėrimais. Maistą užsisakyti galima ir į viešbutį. 

Jeigu domina salės nuoma, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais. 

  • Kreiptis dėl šventės planavimo el. paštu:
    renginiai@pakruojo-dvaras.lt
  • Telefonu:
    +37061812298