Pakruojo dvaro bravoras ir spirito varykla savo veiklą pradėjo Šiaurinės Lietuvoje dar 16 a. pr. Būtent tais laikais, apylinkėse pripažintas vaistininkas Knutas pastatė spirito varyklą, kuri buvo dvaro Apotiekos (vaistinės) dalis. 2018 metais, po ilgos pertraukos, į varyklą buvo sugrąžinta gyvybė ir ji atnaujino savo veiklą. Čia stiprieji gėrimai distiliuojami autentiškuose variniuose induose, o skoniai ir kokybė yra pripažinti bei pelnę aukščiausių prabų medalius ne tik Lietuvoje, tačiau ir už Atlanto. 

Gėrimams gaminti naudojami tik natūralūs vietiniai augalai. Jie užauga visai šalia – žolelės ir daržovės renkamos iš aplink dvarą įsikūrusių ūkių, tuo tarpu gėrimuose naudojamą medų surenka vietiniai bitininkai. Trumpas atstumas leidžia stebėti visus augimo procesus, o derlių nuimti pačiu tinkamiausiu metu, kad geriausiai atsiskleistų norimi kvapai ir skoniai.

Laikas ir kantrybė galėtų būti rašomi mūsų receptų sudėtyje. Norint perkelti kvapniausias augalų savybes skiriama daug laiko bandymams laboratorijoje. Vėliau ruošiami antpilai, kurie brandinami iki trijų mėnesių, bei naudojant įvairias gėrimų pasaulio gamybos technologijas gaminami likeriai ir trauktinės netelpančios į jokius rėmus ar kategorijas.

Susijusios programos

Patirti ir atrasti auksu įvertintus skonius

Susiję produktai

Pagaminta su meile dvare

Užklausos forma

Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis arba skambinkite telefonu +370 686 65 055

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.