Tai – unikali vieta dvaro rūmų palėpėje, į kurią patekdavo tik išrinktieji. Čia vykdavo aristokratų slapti susitikimai, skleisdavosi paslaptys ir intrigos, žavėdavo azartiniai žaidimai, provokuojančio erotinio Japonijos ir Europos meno kolekcijos. Patekimas į šią vietą – tik suaugusiems. 

Čia patekus galima išvysti ir SHUNGA kolekciją. Pažodžiui shunga reiškia „pavasario paveikslai”. Tai – XVII–XIX a. Japonijoje itin populiarių erotinių iliustracijų kolekcija, regėta tik retai akiai. Ši ir kitos panašios kolekcijos padarė didelę įtaką Europos impresionistams E. Degas, O. C. Monet, E. Manet, V. van Gogui ir kt. 

 

Šiandien į šią slaptą vietą, kupiną pagundų, provokacijų ir šarmo galima patekti tik užsisakius ją kaip erdvę išskirtinai paminėti ypatingai progai. Dėl galimybės reikalinga susisiekti su dvaro renginių organizatore – renginiai@pakruojo-dvaras.lt

Programos dalyviai su Cabinet de secret konferansjė aplankys makabringai rafinuotas, slaptas Pakruojo dvaro pramogų erdves: aistras kurstantį Cabinet de secret, panoptikumą – keistenybių kolekcijos kambarį.
Programos metu dalyviai iš arčiau susipažins su dar ir dabar pernelyg nepadoriu laikomu  senovės Japonijos erotiniu menu – Shunga, bei anuometiniu Europos erotiniu menu – P. Fendžio litografijomis,  keistenybių kolekcija. Tie dalyviai, kuriuos domina asmeninis likimas, po programos turės galimybę apsilankyti  dvaro būrėjos Fortūnos salone – Salon De Fortune.

 • Trukmė
  1 val.
 • Dalyviai
  nuo 18 m.
 • Grupė
  nuo 15 iki 25 asm
 • Kaina
  12 eur/asm

Panašios erdvės

Unikalių kolekcijų žavesys