Vieta jūsų šeimos šventei | Pakruojo dvaras

Vieta jūsų šeimos šventei

Asmeninės šventės, tokios kaip jubiliejus, gimtadienis, išleistuvės, krikštynos ar vestuvės vyksta ne itin dažnai, todėl norisi šias šventes praleisti ypatingoje vietoje ir paminėti įdomiau ir tikrai nekasdieniškai. Mūsų dvaras puiki vieta gimtadieniui, kur laiką puikiai praleis ir puikių emocijų įgaus tiek mažieji sukaktuvininkai, tiek vyresnieji, pagrindiniai šventės kaltininkai, kadangi čia galima ne tik išsinuomoti reikiamas patalpas, bet ir pasirinkti visą pramogų kompleksą, kas dalyviams bus ypatinga atrakcija. 

 

Čia galėsite pasigrožėti autentiška klasicistine architektūra ir unikaliu gamtovaizdžiu, įsiamžinti nuostabioje aplinkoje. Taip pat priklausomai nuo individualių poreikių galėsite švęsti jaukiai, mažame draugų būryje, ar su didele svečių palyda. 

 

Salių nuomos ir apgyvendinimo galimybės

 

Pakruojo dvare yra įvairių salių, kurias galima išsinuomoti ir paruošti kiekvienai šventei pagal skirtingus poreikius. Didelės atimties ir prabangioms šventėms siūlome Baltąją pokylių salę, turinčią savo atskirą kiemelį ir talpinančią net iki 400 žmonių arba Centrinius rūmus, kuriuose yra įrengta pagrindinė pokylių salė ir dar atskiros 4-ios patalpos, kurios gali būti panaudojamos šventės tikslams.

 

Jei norite atšvęsti šventę nedideliame artimųjų rate, siūlome išsinuomoti vandens malūno salę, kuri yra įrengta per du aukštus. Autentiška malūno aplinka sukurs jaukią atmosferą, taip pat, kad būtų linksmiau, galėsite užsakyti pirtį, kuri yra įrengta vandens malūne.

 

Renginio svečiai gali būti apgyvendinti patogiame dvaro viešbutyje, kuris įsikūręs netoli pagrindinių dvaro pastatų, gražiame gamtos apsuptyje, kur pro langus atsiveria nuostabus kraštovaizdis. Šventei vykstant ilgesnį laiką, galima užsakyti svečių maitinimą karčiamoje, kur dalyviai galės pasimėgauti tradiciniais Lietuviškais patiekalais ir gėrimais. Maistą užsisakyti galima ir į viešbutį. 

 

Jūsų patogumui - papildomos paslaugos

 

Pakruojo dvare pasirūpinsime ne tik patalpų nuoma, apgyvendinimu, bet ir padėsime organizuoti renginį ir jo detales: apgalvoti programą, valgiaraštį, suorganizuoti maitinimą, pasirūpinti dekoracijomis ir pramogomis. Čia galima užsakyti ir fotosesiją, kurią galėsite pasidaryt ne tik autentiškose, puošniuose patalpose, bet ir kartu su žirgais, važiuodami karieta ir pan. Dėl svečių nustebinimo ir užsiėmimų neteks ilgai galvoti, kadangi dvare yra daugybė skirtingų, autentiškų pramogų. Visos tokios smulkmenos itin keičia šventės nuotaiką ir sukuria įsimintinus prisiminimus, kadangi dažniausiai iki tol nieko panašaus neteko patirti. 

 

Pramogų Jūsų šventei pasirinkimo galimybės

 

Pakruojo dvaro komanda suteikia galimybę užsakyti ir atskiras pramogas, pavyzdžiui, pasijodinėjimą dvaro žirgais, pasivažinėjimą karieta, valčių, dviračių nuomą, dvaro kiną ir pan. Programos pritaikytos tiek suaugusiems, tiek mažiesiems lankytojams, jog nė vienas dalyvis neturėtų laiko nuobodžiauti. Mūsų siūloma vieta gimtadieniui tiek aplinka, tiek siūlomomis programomis paliks tik pačius geriausius įspūdžius ir tikrai norėsis sugrįžti atgal. 

 

Savo šventei pasirinkę Pakruojo dvarą, jo teikiamas pramogas ir apgyvendinimo, maitinimo paslaugas tikrai neapsiriksite. Susisiekite su mumis ir pasirūpinsim, kad asmeninės šventės ilgam įstrigtų ne tik Jūsų, bet ir visų dalyvių atmintyje!

 

Padėsime ir pakreipsime jus tinkama linkme, kad šventė taptų įsimintiniausiu tų metų įvykiu, tad susisiekite
+37065752693 arba +37061680937
renginiai@pilys-dvarai.lt

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055