Verslo renginiai | Pakruojo dvaras

Verslo renginiai

Ieškote vietos verslo renginiui? Pakruojo dvaras maloniai kviečia!

 

Pakruojo dvaro sodyba – puiki vieta Jūsų planuojamam renginiui, seminarui, mokymams, posėdžiui ar įmonės šventei. Taip pat dvare siūlomos įdomios pramogos verslo renginiams, kurios ne tik padės atsipalaiduoti, bet ir praplės dalyvių akiratį, žinias apie senąsias mūsų tradicijas.

 

Ypatinga dvaro aplinka leis susipažinti su dvaro papročiais, vystyta kultūra, sukurs gerą vidinę nuotaiką renginio dalyviams, o šimtametis parkas, išskirtinė achnitektūra bei nepakartojami gamtos peizažai paskatins dalyvių kūrybiškumą.

 

Išskirtinė aplinka verslo renginiams

 

Pakruojo dvaro sodyboje rengiamos ne tik miesto ar asmeninės šventės, bet ir įvairių sričių verslo renginiai: konferencijos, seminarai, mokymai ir t.t. Ramioje vietoje įsikūrusio dvaro erdvė leis dalyviams šiek tiek labiau atsipalaiduoti nei oficialioje aplinkoje, tačiau produktyvioms konferencijoms paruoštos salės skatins susikoncentruoti ir sutelkti dėmesį pranešimui. Išskirtinė aplinka leis visiškai kitu kampu pažvelgti į aptariamas teorines žinias, kuomet net ir sudėtinga medžiaga neatrodys toks iššūkis.

 

Restauruoti pastatai su atkurtomis autentiškomis detalėmis skatins verslo renginių dalyvių kūrybišką mąstymą, laisvesnį vaizduotės įtraukimą sprendžiant nestandartinius sprendimus. Verslo renginiams siūlome net kelias skirtingas sales, su individualia aura, įrengimu, kurių dydį patariame pasirinkti atsižvelgus į dalyvaujančiųjų skaičių. Taip geriausiai išpildomas patalpos ir dalyvaujančiųjų erdvės pojūtis, nesijaučiama nejaukiai. Tačiau net jei dalyvaujančiųjų ir nėra daug, o Jus domina didelė salė, visuomet maloniai kviečiame renginį planuoti būtent joje.

 

Visa reikalinga techninė įranga

 

Pasirinkus mūsų dvarą verslo renginiui, suteikiame pagrindinę reikalingą įrangą efektyviam darbui. Taip pat iš anksto aptarus renginio sąlygas galime užsakyti visą reikalingą vaizdo bei garso įrangą, vertėjų pagalbą ir konferencijų dalyvius atvežti iš reikiamos vietos tiesiai į dvarą. Jei reikalinga galite pranešti, kaip turėtų sėdėti dalyviai. Mes pasirūpinsime tokiu kėdžių išdėstymu ir įrangos montavimu tinkamose vietose, kad atvykus į dvarą viskas būtų patogiai parengta ir renginys prasidėtų numatytu laiku.

 

Gardus maistas

 

Dažniausiai planuojami verslo susitikimai, renginiai tęsiasi nuo kelių valandų iki visos dienos ar kelių, todėl priklausomai nuo pageidavimų tiekiame maitinimo paslaugas. Petraukėlių metu patiekiami įvairūs užkandžiai, šilti ir gaivieji gėrimai, desertai. Jei reikia pasirūpiname pietumis, vakariene, pusryčiais, kurių valgiaraštį deriname iš anksto.

 

Ramus poilsis

 

Mūsų dvaro komanda pasirūpins ir renginio dalyvių apgyvendinimu, jei planuojate pasilikti su nakvyne. Patogiame dvaro viešbutyje „Stadala“, įsikūrusio ant Kruojos kranto, gali tilpti iki 100 žmonių. Pro viešbučio langus galima matyti upę ir Lietuvoje unikalų statinį – arkinį tiltą, kuris mena dar vėlyvojo klasicizmo laikus. Tad rytą prabudus galėsite ne tik pasigrožėti kraštovaizdžiu, bet ir pasivaikščioti upės pakrante ar išskirtiniu Antikos laikus primenančiu tiltu.

 

Dvariškių pramogos

 

Pakruojo dvaras – puiki vieta ne tik išgirsti verslo naujoves, strategijas, bet ir galimybė susipažinti su dvaro kultūra, senaisiais papročiais. O po mokymų dalyvių laukia pramogos verslo renginiams, kurios padės atsipalaiduoti ir leis geriau susipažinti su kolegomis neformalioje aplinkoje.

 

Dvare organizuojami verslo renginiai ne tik praturtina dalykinėmis naujovėmis, įgūdžiais, bet ir praplečia dalyvių žinias apie dvaro istoriją, praturtina suvokimu apie senuosius dvariškių gyvenimo ypatumus. Taigi po tokio renginio išvykstama su dvigubai didesniu žinių bagažu, pailsėjus ir su puikiomis emocijomis. Tam siūlome programas Svečiuose pas Malūnininką, Svečiuose pas dvaro Gaspadinę, Viešnagę pas Baroną ir kt. Ir čia tik maža dalis visų pramogų, kurios yra suteikiamos Pakruojo dvare. Čia galima ir žirgais pajodinėti, ir valtimi paplaukioti bei susipažinti su kalvystės amatu, apsilankyti dvaro ūkyje ir t.t.

 

Galime jums pasiūlyti:

 

  • Skirtingų dydžių ir biudžetų sales;
  • Pagrindinę įrangą, reikalingą konferencijoms;
  • Netradicines konferencijų erdves;
  • Įvairialypį pramoginį - edukacinį užimtumą;
  • Nakvynę iki 100 asmenų;
  • Teritoriją, kurioje telpa iki 10 000 žmonių;
  • Visas maitinimo paslaugas.

 

Pakruojo dvaras – tai išskirtinė vieta konferencijoms ir kitiems verslo renginiams.

 

Kiekvienam renginiui ruošiame individualų pasiūlymą, tad susisiekite:

+370 65752693 

renginiai@pilys-dvarai.lt

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055