Užsakomieji renginiai

Nenurodyta

Vestuvės

Ypatingai šventei privalu pasirinkti ypatingą vietą. Išskirtinai romantiškoms vestuvėms Pakruojo dvaras gali pasiūlyti pokylio sales, malūnininko name įrengtą viešbutį, pagal pageidavimus ir svajones parengtą valgiaraštį, malonų aptarnavimą bei įvairias pramogas. Skaitykite daugiau

Vieta jūsų šeimos šventei

Asmeninės šventės, tokios kaip jubiliejus, gimtadienis, išleistuvės, krikštynos ar vestuvės vyksta ne itin dažnai, todėl norisi šias šventes praleisti ypatingoje vietoje ir paminėti įdomiau ir tikrai nekasdieniškai. Mūsų dvaras puiki vieta gimtadieniui, kur laiką puikiai praleis ir puikių emocijų įgaus tiek mažieji sukaktuvininkai, tiek vyresnieji, pagrindiniai šventės kaltininkai, kadangi čia galima ne tik išsinuomoti reikiamas patalpa Skaitykite daugiau

Vestuvės

Viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime –  vestuvės. Kad ši šventė būtų tokia, apie kokią svajojama, svarbu pasirinkti širdžiai patinkančią vietą. Tai vienas iš svarbiausių aspektų, nuo kurio priklauso tolesni vestuvių planavimo žingsniai.

  Skaitykite daugiau

Fotosesijos

Kviečiame savo gražiausią dieną gyvenime padaryti dar gražesne ir susirengti vestuvių fotosesiją didžiausiame Lietuvoje Pakruojo dvare.

 

Atvykę, Dvaro teritorijoje ieškoti gražiausių vietų ir kadrų turėsite neribotą laiką.

 

Fotosesijų įkainiai:

 

  • Vestuvių svitų fotosesijos kaina dvaro teritorijoje –  55 EUR. Dalyvių skaičius - iki 20 asmenų (už papildomą asmenį imamas 4 eurų mokestis).

  Skaitykite daugiau

Kalėdiniai renginiai vaikams

Atvykusius vaikus, mažuosius Kalėdinio dvaro ponaičius ir panelytes, pasitiks BARONAITĖ. Ji, visą laiką svajojusi būti Snieguole, pakvies vaikus surasti dvaro erdvėse pasiklydusį KALĖDŲ SENELĮ su didžiuliu saldžiu maišu. Kalėdinės pasakos dalyviams reikės apkeliauti dvarą ir pažinti jo paslaptis, įveikti kliūtis, išvaikyti baimes, susidoroti su daugybe užduočių.

  Skaitykite daugiau

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055