Svečiuose pas dvaro Duonkepį

Ore pasklindantis šviežios tradicinės duonos aromatas tai – namų jaukumo, pilnatvės jausmas. Savo rankomis kepant duoną nejučia ateina ir išmintis bei patirtis, kokia vertinga, svarbi ir šventa yra kasdienė duona.

Tik atvykus dvaran ir pravėrus dvaro pakrašty rymančios kalvio gryčios duris Jus pasitiks svetingasis dvaro Duonkepys su žmona. Vos peržengus jų namų slenkstį nosį pradeda kutenti šiluma ir nepaprastai jaukūs kvapai – ir supranti, kad būtent čia gyvena rankomis minkoma, glostoma bei ypatingai gerbiama duona.

Su Duonkepiu drauge keliausite žingsnis po žingsnio duonos kepimo ritualo ir pažinimo keliu – viską darysite savo rankomis (net malsite tikromis senovinėmis girnomis!) ir išsikepsite po jums priklausantį duonos kepalėlį, kuriuo grįžę galėsite pavaišinti visą savo šeimą ir draugus. Žinoma, kol krosnyje ant lyžės keps jūsų pašauta duona, bus niūniuojamos dainos, tariami burtai, iš namų vejamos piktosios dvasios, viliojama meilė ir darna, svetingieji namų šeimininkai neleis sėdėti tuščiai – prieš akis ant stalo atsiras naminė duona, šalia – šviežiai sumuštas sviestas, gomurį malonins gardus tradicinis naminis gėrimas. 

Kviečiame drauge pajusti duonos galią, dvaro Duonkepio gryčios jaukumą ir svetingumą. Visa tai atveria razumą, suartina širdis bei pasotina skrandį!

P.S. Sužinosite kulinarijos paslapčių ir vingrybių, nes kaip sakydavo dar duonkepio senelė, „jei razumna gaspadinė, nebus bado i šikynei“!

 

Edukacijos trukmė – 1 val. 30 min.

Edukacijos kaina  - 12 EUR/asm.

Laukiame grupių nuo 15 iki 20 asmenų.

Reikalinga išankstinė registracija telefonu +370686 65055 arba el. paštu info@pakruojo-dvaras.lt

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055