Romantiškas savaitgalis dviese | Pakruojo dvaras

Romantiškas savaitgalis dviese

Kiekvienai porai svarbu puoselėti savo santykius ir skirti laiko atsipalaiduoti, papramogauti ir pabūti tik dviese. Pakruojo dvare yra sudarytos puikios galimybės romantiškai praleisti savaitgalį, be jokių pašalinių trukdžių. Čia galėsite pasimėgauti ir nuostabiu gamtovaizdžiu, jo skleidžiama ramybe, ir aktyviai praleisti laiką, pasirinkus įdomias dvaro siūlomas pramogas.

 

Pakruojo dvare yra siūlomos skirtingos programos, kurios parengtos specialiai tiems, kurie nori romantiškai praleisti laiką ir tinka tiek jaunoms, įsimylėjusioms, poroms, tiek vyresnėms, savo santykius atgaivinti ar sustiprinti siekiančioms, poroms. 

 

Leiskite sau ir antrajai pusei ištrūkti iš kasdienės rutinos ir visą dėmesį skirkite tik vienas kito pažinimui, tarpusavio bendravimo, meilės puoselėjimui. 

Citata: 

Pabūt dvies, pakurstėt romantiko i privėrst šėrds plakt smarkiau. 

Lietuvių

Romantiška viešnagė Pakruojo dvare

Pirma diena:

 

Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame Pakruojo dvaro Malūnininko namo viešbutyje su barono fon Ropo svečių gėrimu. Apgyvendinsime jaukiame kambaryje.

  Skaitykite daugiau

Pasiūlymai su masažu

Pirma diena:

 

Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame Pakruojo dvaro Malūnininko namo viešbutyje. Pavaišinsime barono von derr Ropo svečių sutiktuvių gėrimu.

Apgyvendinsime jaukiame viešbučio kambaryje.

 

Jums paskirtu laiku atpalaiduojantis, jėgų ir optimizmo teikiantis masažas žvakių šviesoje.

  Skaitykite daugiau

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055
,,

Pabūt dvies, pakurstėt romantiko i privėrst šėrds plakt smarkiau. 

,,
Pakruojo krašto šnekta