Šią žiemą mūsų dvaras virsta didžiausia Kalėdų kosmine stotimi Visatoje, kokia dar nebuvo regėta ir aplankyta! Čia ne tik Tarpgalaktinis Kalėdų senelis įkuria savo kosminę rezidenciją, kiekviename žingsnyje kvepia nepaprastomis Kalėdomis, tačiau ir jūsų akims atsiveria įspūdingo dydžio planetos ir kosmoso platybės su savo paslaptimis.

Ta proga turime jums nepaprastą užduotį – sukurti Kalėdų kosminės stoties VĖLIAVĄ!

O išrinkta įspūdingiausia vėliava bus iškelta į tikrų tikriausio kosmoso platybes – 30 km nuo žemės paviršiaus!

KONKURSO SĄLYGOS

 • Konkurso pradžia:
  lapkričio 13 d.
 • Konkurso pabaiga:
  gruodžio 1 d.
 • Dalyviai:
  visa klasė/grupė (nuo darželinukų iki 12 kl.)
 • Užduotis:
  sukurti Kalėdų kosminės stoties vėliavą.
 • Darbų skelbimas:
  Keliama į Facebook socialinį tinklą
 • PRIZAS:
  Bilietai į festivalį visai grupei/klasei ir į tikrą kosmosą iškelta jūsų sukurta vėliava!

1. Kalėdų kosminės stoties VĖLIAVĄ kviečiame piešti, tačiau esant norui gali būti sukurta ir kitais būdais: pavyzdžiui, numegzta, nulipdyta, sudėta iš kokių nors objektų.

2. Kviečiame dalyvauti visą grupę/klasę, tačiau yra galimybė dalyvauti ir vienam/keletui vaikų, kurie atstovauja savo grupę/klasę.

 3. Sukurtos vėliavos aiškią, kokybišką nuotrauką reikalinga įkelti ir paskelbti (viešai/public) mokyklos/darželio ar mokytojos/auklėtojos (jei mokymo įstaiga neturi) Facebook paskyroje. Prie nuotraukos reikalinga pažymėti @Pakruojo dvaras (https://www.facebook.com/Pakruojodvaras) ir parašyti tokį tekstą: „Pakruojo dvaras šią žiemą virsta didžiausia Kalėdų kosmine stotimi Visatoje, o mes sukūrėme jai vėliavą”

4. Paskelbus vėliavos nuotrauką Facebook paskyroje, dėl maksimalaus įrašo radimo reikalinga įrašo (posto) nuorodą atsiųsti mums el. paštu info@pilys-dvarai.lt

5. Balsavimas už sukurtas vėliavas vyks nuo gruodžio 2 iki 6 dienos.

KVIEČIAME IR Į KALĖDINĘ EDUKACIJĄ

1-5 klasėms

DAUGIAU EDUKACINIŲ PROGRAMŲ VAIKAMS

Naujiems atradimams