STAIGMENA! Mano planetoje – jau kosminė žiema! 

Iškrito pirmos ledo žvaigždės. 

Marso kanjonai virto čiuožykla, Veneroje atidaryta – kepykla!

Balti lokiai jau mokosi giesmių, Jupiteris Kalėdai atneša laiškų.

Mėnulis Žemei skambina varpais…

Gal visa tai atrodo kiek keistai, o gal dar šito nematei?

Šią žiemą mažieji turės progą patirti nepaprastas, tiesiog kosmines Kalėdas – jie yra kviečiami į jaukiausią ir ryškiausią Kalėdų kosminę stotį Visatoje! Kiekvienas čia galės pasijusti tikru astronautu, atskleisti ne tik kosmoso, tačiau ir taip laukiamos Kalėdų šventės įdomybes.

Vos atvykus į Kalėdų kosminę stotį, būsite sutikti ir pasveikinti Galaktikos dirigento, kuris paskirs jums 4 kosmines užduotis: 1. Užkabinti ant Norų eglės atsivežtus norus (tai gali būti obuolys, morka, riestainis ar pan.). 2. Sušilti mėgaujantis kalėdine arbata ir kūčiukais. 3.  Šiaurinės žvaigždės pašte parašyti laiškus Kalėdų seneliui, kurių ištikimai lauks jo pagalbininkas – vienas pagrindinių Kalėdų simbolių – kupranugaris Bučkis. 4. Ir galiausiai – apskrieti festivalio Visatą – išvysti planetas, kosmoso grožybes bei keistenybes. 

Po klajonių po Visatą prasidės Didysis pasirodymas: su Galaktikos dirigentu atskleisite įdomiausius faktus ne tik apie Kosmosą, planetas, Visatą, tačiau sužinosite ir Kalėdų atsiradimo istoriją. Po tokio žinių pliūpsnio laukia svarbiausia dienos užduotis – susitikti su pačiu Tarpgalaktiniu Kalėdų seneliu jaukioje jo rezidencijoje! O jis, neabejotinai pasiilgęs Žemės vaikų, nustebins jus savo pasirodymais, pamokins kosminės kalbos, pakvies drauge sušokti astronautų šokį. O kaipgi be saldžių dovanų ir norų pildymo!

Tad 3… 2… 1… SKRENDAM!

Būtina išankstinė astronautų grupių registracija į sąskrydį: renginiai@pakruojo-dvaras.lt, 861812298 arba žemiau užpildžius rezervacijos formą.

 1-5 klasių vaikučių grupės nuo 15 vaikų jungiasi į vieną bendrą renginį, kurio metu būna 100-200 vaikų.

 • Edukacija vyks:
  gruodžio 18, 19, 21 ir 22 dienomis.
 • Galimi programos laikai:
  10.30 val., 13 val.
 • gruodžio 20 d. – 10 val., 12 val.
 • gruodžio 20 d. 14 val. – latvių kalba.
 • Dalyvių amžius:
  1-5 klasės.
 • Dalyvių skaičius:
  100-200 vaikų.
 • Edukacinės programos trukmė:
  2 val.
 • Programos kaina vaikui:
  13 Eur
 • Blyneliai + kisielius (papildomai pageidaujant)
  3,50 €

DAUGIAU EDUKACINIŲ PROGRAMŲ

Nykštukų kalėdinių dovanų dirbtuvėse

KALĖDŲ KOSMINĖ STOTIS

APIE FESTIVALĮ