Pagrindinis / Renginiai / ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKAS

ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKAS

KVIEČIAME JAU ŠEŠTADIENĮ, KOVO 18 DIENĄ!

Istorinių nuotykių parkas leis pažinti įdomųjį dvaro gyvenimą, apsilankyti istoriniuose pastatuose, kur bene visus metus verda veiklos ir galiausiai patirti, kas dvare vyko XIX a. pab. Tai – patirtys visai šeimai, kurias sukuria įtraukiantys užsiėmimai, vaizdai, garsai, skoniai ir kvapai, leidžiantys iš itin arti pajusti tikrąjį XIX a. gyvenimo žavesį.

Patirkite XIX a. dvaro gyvenimo magiją!

ŠEŠTADIENĮ NUO 12 VAL. JŪSŲ LAUKIA:

PROGRAMOJE (ją su tiksliais laikais gausite jau renginio vietoje): susitikimas ir ekskursija su dvaro Baronu, pažintis su dvaro istorija ir Rūmais, apsilankymas Technikos dirbtuvėse, pasakojimai apie trauktines dvaro spirito varykloje, šiurpinantys apsilankymai vieninteliame Lietuvoje Bausmių rūsyje, alaus bravore Žaldokas pasakos, kodėl Pakruojis tapo Lietuvos alaus sostine ir dalinasi aludarystės subtilybėmis bei alaus darymo paslaptimis. Visą dieną pas dvaro amatininkus vyks edukacinės pamokėlės, bus galima išvysti kaip gimsta jų kūriniai, patiems prie jų prisiliesti.

PROGRAMA VYKSTA ir amatininkai savo dirbtuvėse triūsia iki 17 val.

 

PANORUS TAIP PAT GALITE (už papildomą mokestį):

• pas dvaro fotografą jo fotoateljė pasidaryti senovines, XIX a. pab. stiliaus nuotraukas;

• su dvaro raiteliais pasimokinti aristokratiško jojimo, pasivėžinti karieta;

• Kostiuminėje pasidabinti gražiausiais dvariškais aprėdais, kostiumais;

• Sudalyauti sočiausioje krašte grill puotoje – karčiamoje Traktierius nuo 18 val.: https://pakruojo-dvaras.lt/renginiai/valgyk-kiek-nori (išankstinė rezervacija hotel@pakruojo-dvaras.lt)

Sočiai papietauti karčiamoje Traktierius, pasimėgauti kava, arbata, desertais ar spirito varyklos gaminiais Aptiekoje.