Pagrindinis / Renginiai / ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKAS TARP GĖLIŲ

ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKAS TARP GĖLIŲ

XIX a. dvaro nuotykiai tarp gėlių laukia jūsų!

NUO RUGPJŪČIO 30 iki SPALIO 17 D.

DARBO DIENOMIS – SAVARANKIŠKA EKSPOZICIJŲ APŽIŪRA, SAVAITGALIAIS – VISOS DIENOS DVARIŠKA PROGRAMA TARP GĖLIŲ.

Nuo rugsėjo pradžios gėlėčiausiame dvare Lietuvoje ir už jos ribų, vartus atveria ir Jus kviečia Istorinių nuotykių parkas, kuris ne tik leis grožėtis milijonais žiedų rudenį, tačiau ir dvaro ekspozicijomis, didžiulėmis skulptūromis iš gėlių ir gėlėse, taip pat apsilankyti istoriniuose pastatuose, kur verda gyvenimas ir galiausiai programos metu patirti tai, kas dvare vyko XIX a. pab. Tai – patirtys visai šeimai, kurias kuria įtraukiančios veiklos, vaizdai, garsai, skoniai ir kvapai, leidžiantys iš itin arti pajausti tikrąjį 19 a. gyvenimo žavesį.

Čia gausu erdvių, kur atradimai stebina: Keistenybių kabinete (Panoptikume) atskleidžiamos tamsiųjų aristokratų pomėgių paslaptys, vieninteliame tokiame Lietuvoje Bausmių rūsyje šiurpina senieji kankinimo ir bausmių įrankiai, Technikos muziejuje – 19 a. pažangiojo dvaro ūkio eksponatai.

Dvare taip pat galima apsilankyti istorinėje spirito varykloje, kur variniuose induose nuolat vyksta distiliacijos procesai, žirgyne jodinėti žirgais, važinėtis karieta ar hipomobiliu, išbandyti senovinių automobilių greitį. Būdami programos dalimi apsilankysite ir pažinsite amatus: vilnos karšykloje, pas puodžių, bitininkę, siuvėją-kostiumininkę ir galiausiai pas parfumerę, kur galėsite pasikvėpinti būtent Baronienei kurtais kvepalais ar pasigaminti išsvajotą vienetinį aromatą. Tai – dvaro įprasta, istorinių atradimų kupina, kasdienybė.

Laukia įtraukianti visos dienos XIX a. dvaro gyvenimo programa su aktorių pasirodymais ir visa gausa veiklų, patirčių ir atradimų visai šeimai.

DARBO DIENOMIS

SAVARANKIŠKA EKSPOZICIJŲ APŽIŪRA, pasirodymai nevyksta

Suaugusiems

10 € / asm.

Vaikams nuo 5 m., moksleiviams, studentams senjorams, neįgaliesiems

8 € / asm.

Daugiau informacijos ir bilietai

SAVAITGALIAIS:

SAVAITGALIAIS – VISOS DIENOS ĮTRAUKIANTI PROGRAMA

Suaugusiems, perkant vietoje

18 € / asm.

Suaugusiems, perkant internetu

16 € / asm.

Vaikams nuo 5 m., moksleiviams, studentams senjorams, neįgaliesiems, vietoje

14 € / asm.

Vaikams nuo 5 m., moksleiviams, studentams senjorams, neįgaliesiems, internetu

12 € / asm.

Daugiau informacijos ir bilietai