Pagrindinis / Renginiai / ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKAS

ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKAS

XIX a. dvaro nuotykiai laukia jūsų!

Nuo birželio pirmų dienų vartus atveria ir jus kviečia Istorinių nuotykių parkas, kuris ne tik ekspozicijos, 40 skirtingų istorinių pastatų ir didžiulė teritorija su parku. Tai – patirtys, kurias kuria įtraukiančios veiklos, vaizdai, garsai, skoniai ir kvapai, leidžiantys iš itin arti pajausti tikrąjį 19 a. gyvenimo žavesį.

Čia gausu erdvių, kur atradimai stebina: Keistenybių kabinete (Panoptikume) atskleidžiamos tamsiųjų aristokratų pomėgių paslaptys, vieninteliame tokiame Lietuvoje Bausmių rūsyje šiurpina senieji kankinimo ir bausmių įrankiai, Daktaro kabine rūmuose randami neįprasti medicininiai prietaisai, Technikos muziejuje – 19 a. pažangiojo dvaro ūkio eksponatai.

Dvare taip pat galima išvysti gan nemažą senovinių laikrodžių kolekciją, apsilankyti istorinėje spirito varykloje, kur variniuose induose nuolat vyksta distiliacijos procesai, žirgyne jodinėti žirgais, važinėtis senoviniais automobiliais, karietomis ir net hipomobiliu. Vyksta edukacinės programos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems: galima apsilankyti vilnos karšykloje, pas puodžių, lieti natūralaus vaško žvakes ir galiausiai pasikvėpinti būtent Baronienei kurtais kvepalais ar pasigaminti išsvajotą vienetinį aromatą. Tai – dvaro įprasta, istorinių atradimų kupina, kasdienybė.

DARBO DIENOMIS

Savarankiškas dvaro teritorijos lankymas ir nuotykių patyrimas vadovaujantis mobilia dvaro programėle, popieriniu žemėlapiu ar tiesiog vaikštinėjant savo malonumui.

Įėjimas – nuo 12 val. pro Rojaus vartus.

Suaugusiems, perkant vietoje

6 € / asm.

Suaugusiems, perkant internetu

5 € / asm.

Vaikams nuo 6 m., moksleiviams, studentams senjorams, neįgaliesiems, perkant vietoje

5 € / asm.

Vaikams nuo 6 m., moksleiviams, studentams senjorams, neįgaliesiems, perkant internetu

4 € / asm.

RINKTIS BILIETUS

SAVAITGALIAIS

Laukia įtraukianti visos dienos XIX a. dvaro gyvenimo programa su aktorių pasirodymais ir visa gausa veiklų, patirčių ir atradimų visai šeimai.

Įėjimas – nuo 12 val. pro Rojaus vartus.

Suaugusiems, perkant vietoje

17 € / asm.

Suaugusiems, perkant internetu

16 € / asm.

Vaikams nuo 6 m., moksleiviams, studentams senjorams, neįgaliesiems, vietoje

13 € / asm.

Vaikams nuo 6 m., moksleiviams, studentams senjorams, neįgaliesiems, internetu

12 € / asm.

RINKTIS BILIETUS