DIDIEJI AZIJOS ŽIBINTAI. Drakonai, mitai ir legendos · Pakruojo dvaras

         

Didžiausias Lietuvos dvaras šią žiemą virto amžių tradicijomis alsuojančia šviesos karalyste! Čia žadą atima antgamtinio dydžio šilko žibintai, skleidžiasi tūkstantmečių Rytų išmintis bei virtuvės skoniai, atgimsta legendiniai siaubūnai ir dievybės.

ŠVIEČIA TIK VASARIO 25 DIENĄ.

PASKUTINIS FESTIVALIO ŠEŠTADIENIS!

PAGAUKITE SAVO LAIMĖS DRAKONĄ!

 

FESTIVALYJE RASITE 

 

Neaprėpamoje akimis 15 ha dydžio dvaro teritorijoje Jūsų laukia … Skaityti plačiau...

daugiau kaip 50 skirtingų įstabaus dydžio žibintų kompozicijų (skaičiuojant po vieną – net keli šimtai!), kurių sukūrimui buvo panaudota dešimtys kilometrų spalvingo šilko ir milijonai lempučių. Prie jų idėjų ir sukūrimo prisidėjo dvi dešimtys menininkų iš Azijos. Čia žavi antgamtinio dydžio viltį ir laimę nešantys šviesos drakonai ir mitiniai siaubūnai, ištikimybės simboliai – gervių ir flamingų būriai, gėlėmis pražydęs, nuo piktųjų dvasių saugantis liūtas, taikos linki draugiškosios pandos, o galiausiai amą atima ir drąsą išbando 25 metrų ilgio bei 5 metrų aukščio ledinis siaubūnas krokodilas Vang, į kurį galima įeiti. Visa tai gaubia muzika ir festivalio šurmulys, karuselės ir atrakcionai visai šeimai! Taip pat džiugina dvaro skoniai, karšti gėrimai ir užkandžiai po atviru dangumi, kvieste kviečia jaukios amatininkų dirbtuvėlės, gėrybių mugė ir unikalios dvaro pažinimo pramogos – nuo Istorinės spirito varyklos iki netikėtojo Panoptikumo.

Tai – didžiausias žiemos festivalis Šiaurės Europoje.

ATRAKCIONAI IR PRAMOGOS VAIKAMS

Mažųjų ir didesnių laukia mielumu pakerinčios pandos, baltosios meškos, judantys tigrai, šviesos būgnai, magiška Sapnų sala, atrakcionai ir šviečiančios karuselės, pasipuošęs Kupranugaris ir kitos šviečiančios staigmenos! Nepamirškite pasiimti į festivalį ir spalvingų drakonų piešinių, kurie virsta BILIETAIS!

SPECIALŪS PASIŪLYMAI FESTIVALYJE!

– Festivalio pratęsimo proga dovanojame nuolaidos kodą bilietams – DRAKONAI23, kuris suteiks visų tipų bilietams 23 proc. nuolaidą. 

– BILIETAS=PIEŠINYS. Vaikai iki 10 metų atsivežę į festivalį piešinį jam gražiausių žibintų-skulptūrų tematika į festivalį patenka NEMOKAMAI. Piešinį pateikti kasoje, kaip įprastą bilietą. Vienas vaikas – vienas piešinys. Negalioja vaikų grupėms. 

FESTIVALIO GASTRONOMIJA

Skirtingus skonius pamaloninatys dvaro restoranai, jaukioji Aptieka, karštų gėrimų ir užkandžių erdvės po atviru dangumi, o kur dar mugės gardėsiai!

AMATININKŲ DIRBTUVĖS

Dvaro amatininkų dirbtuvėse rasite jaukiausias ir gražiausias rankų darbo dovanas savo draugams ir artimiesiems. Užsukite!

DVARO PATIRTYS VISAI ŠEIMAI

Atraskite XIX a. pab. dvaro gyvenimo akimirkas, patirtis ir pramogas, ekskursijas ir edukacines programas. Taip pat išvyskite ir trumpus, bet efektingus tradicinių Rytų sodo fejerverkų pasirodymus: 18.15 ir 19.30 val. 

BILIETAI

BILIETAI INTERNETU:
Suaugusiems – 18 Eur/asm.

Vaikams nuo 5 m., moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems – 14 Eur/asm.
Vaikams nuo 5 metų reikalingas bilietas.
Šeimos bilietai: (2+1) – 44 Eur; (2+2) – 55 Eur.

BILIETAI RENGINIO VIETOJE:
Suaugusiems – 20 Eur/asm.
Vaikams nuo 5 m., moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems – 16 Eur/asm.
Vaikams nuo 5 metų reikalingas bilietas.
Šeimos bilietai: (2+1) – 50 Eur; (2+2) – 64 Eur.

SVARBU: Renginio vyksmo valandomis internetu nusipirkti bilietus galimybės nėra. Festivalis šviečia TIK ŠEŠTADIENIAIS (vasario 11, 18, 25 dienomis) nuo 17 iki 21 val. 

Į FESTIVALĮ PATENKA NEMOKAMAI: 1. Asmuo, turintis sunkią negalią ir mažesnį ar tolygų 25 proc. darbingumą bei jį lydintis asmuo. 2. Vaikas su negalia ir jį lydintis asmuo. 3. Senjoras/-ė, kuriam/-iai jau yra sukakę 80 m. Jei jį/-ą lydi kitas asmuo, lydinčiam asmeniui reikalingas įsigyti bilietas. Būtina prie įėjimo pateikti negalią ar garbingą amžių įrodantį dokumentą.

Žibintų festivalio bilietai negalioja patekti į kitus dvare vykstančius renginius. Pinigai už nepanaudotus bilietus nėra grąžinami.

DARBO LAIKAS

FESTIVALIS ŠVIES JAU PASKUTINĮ šeštadienĮ!

TIK vASARIO 25 DIENĄ.

NUO 17.00 IKI 21.00 VAL.

Vartai atveriami 17.00 val. Žibintai įžiebiami iki 17.30 val.

kaip atvykti?

NETURITE SU KUO ATVYKTI? JUMS PAGELBĖS GERIAUSIOS LIETUVOS TURIZMO AGENTŪROS, KURIOS ORGANIZUOJA KELIONES AUTOBUSAIS. 

Lengvųjų automobilių parkavimas festivalyje yra nemokamas.

KONTAKTAI

 

Mūsų adresas:
Parko g. 1, Pakruojo k., Pakruojo r., Šiaulių apsk.

Informacija ir atsakymai į kilusius klausimus:
+37065752693
pagalba@pakruojo-dvaras.lt

Bilietų rezervacija grupėms, pramogų ir programų organizavimas:
+37061812298
renginiai@pakruojo-dvaras.lt

Nakvynės dvare rezervacija:
+37065749700
hotel@pakruojo-dvaras.lt