Pagrindinis / Renginiai / Atraskite senuosius automobilius ir karietas

Atraskite senuosius automobilius ir karietas

Atraskite kiekvieną dieną!

Dvaro senovinių automobilių kolekcija dvare kasdien vis gausėja. Čia juos galima paliesti, patyrinėti iš arčiau, būti vienu ar kitu pavežėtam ar net išsikviesti kaip taksi!

Po dvaro teritoriją rieda ir svečius mielai pavežėja hipomobilis. Tai išskirtinė itin senovinė transporto priemonė, tarsi automobilis ir karieta viename, tik jau be žirgo. Čia pat rymo juodas nedidelis dviduris kabrioletas “Austin Seven”. Tai – britų 1922-1939 metais gamintas ir tuo metu itin populiarus buvęs 1936 metų automobilis. Taipogi 1924 metais pagamintas FORD (Doctor coupe) kuriuo važiuodavo dvaro daktaras. Kviečiame išbandyti, apžiūrėti iš arčiau spalviškai ryškiausią eksponatą – dvaro gaisrinės automobilį, kuris rūpinosi kilusiais gaisrais ne tik dvare, tačiau ir aplinkinėse gyvenvietėse.

SENOVINIAI AUTOMOBILIAI

KARIETOS

Kalbant apie karietas, čia galima išvysti ypatingą eksponatą. Tai – paties Tado Blindos karieta. Ja buvo važinėta dar 1973 metais filmuojant garsųjį serialą „Tadas Blinda“, o praėjus daugiau nei 40 metų bei atgaivinus legendą – išriedėjo ir 2010-aisiais, kai buvo kuriamas žiūrimumo rekordus sumušęs „Tadas Blinda. Pradžia“.

Išvysti senovinius automobilius ir karietas turite galimybę tik įsigijus bilietus į tuo metu dvare kasdien vykstantį Istorinių nuotykių parką ar gėlių festivalį. Bilietus galite įsigyti iš anksto internetu arba rezervuoti pas dvaro renginių organizatorę užsakant programą.

ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKO BILIETAI