Priėmimas pas Baroną. Dvariška vakarienė | Pakruojo dvaras

Priėmimas pas Baroną. Dvariška vakarienė

Pakruojo dvaro Baronas kviečia visus šviesaus mąstymo mėgėjus dalyvauti dvariškoje puotoje, tokioje, kokia vykdavo tuomet, dar XIX amžiuje, kai susirinkdavo garbūs ponai ir jų elegantiškosios damos dvaro salėse. Kaip ir pridera svetingam šeimininkui, Baronas atvykusius supažindins su savo dvaru, aprodys rūmų erdves, savo medžioklės, jodinėjimo ir kitų pomėgių eksponatus. Išgirdus gongą svečiai bus kviečiami prie stalo, kur dvaro virtuvės meistrai mėgins pasipuikuoti gardžiausiais dvaro patiekalais.

 

Po vakarienės bus metas atokvėpiui su nekaltomis nuodėmėmis. Vyrai pypkiuos, apžiūrinės Barono stereoskopą ir aptars svarbius tuometinius reikalus. Damos buduare „pudruosis nosytes“, dvaro parfumerė demonstruos iš įvairių šalių parsivežtus kvapus, kosmetikos gaminius, Baronienė dalinsis  vėduoklių ir gėlių kalbos paslaptimis. Joks dvaro sanbūris neapsieina be saloninio muzikavimo, tad rūmų salėje skambės kamerinio dvaro ansamblio koncertas. O vakarą vainikuos pozavimas „Gyvajam paveikslui“ - senovinei nuotraukai, kurią meistriškai įamžins dvaro fotografas.

 

Kviečiame patirti dvarišką kultūrą ir aristokratiškų sanbūrių malonumus!

 

Atvykti galite su visa šeima ar draugų būriu. Puotoje gali dalyvauti nuo 20 iki 50 žavingų damų ir galantiškų džentelmenų.

Dvariškos puotos trukmė: 3 valandos (ženklą neužsibūti per ilgai duos gęstančios žvakės)

Puotos kaina prasideda nuo 100 eurų asmeniui

Apie norą dalyvauti puotoje, būtina prasinešti iš anksto, el. paštu: jovita@pilys-dvarai.lt 

 

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055