Pagrindinis / Pramogos / Kvapų gamyba pas parfumerę

Kvapų gamyba pas parfumerę

Šiek tiek istorijos…

XIX a. pabaigoje į Pakruojo dvarą baronai von der Roppai pasikvietė pasisvečiuoti ir parodyti Lietuvos grožį pažįstamą parfumerį Žaką. Pastarąjį sužavėjo dvaras, jo atmosfera, grožis ir gamtos turtai, kuriuos jis puikiai panaudojo naujų aromatų ir grožio produktų gamyboje. Žako viešnagė Pakruojo dvare truko penkerius metus, per kuriuos jis ne tik kūrė kvepalus, tačiau ir pats augino įvairias žoleles, vietines ir atgabentas iš tolimųjų kraštų, gamino aliejus ir gaivinančius aromatingus vandenis ir kt. Šiandien Žako laboratorija atkurta ir vėl veikia, viliodama svaigiais kvapais ir grožiui skirtais turtais. 

Apsilankymo metu ar dalyvaujant edukacinnėje programoje dvaro parfiumerė supažindins Jus su kvapų istorija ir kvepalų gamybos subtilybėmis, o Jūs savo uoslės dėka galėsite pakeliauti istorijos takais ir pasimėgauti dvaro kvapų puokšte. 

Sudalyvauti šioje programoje pas Parfumerę turite galimybę tik įsigijus bilietus į tuo metu dvare kasdien vykstantį Istorinių nuotykių parką ar gėlių festivalį. Bilietus galite įsigyti iš anksto internetu arba rezervuoti pas dvaro renginių organizatorę užsakant edukacinę programą.

ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKO BILIETAI

EDUKACINĖ PROGRAMA PASIGAMINTI SAVO KVAPĄ

Grupės dydis

nuo 10 asm.

Kaina asmeniui

17 €

Minimalus programos mokestis, kai mažiau nei 10 asm.

170 €

Edukacinė programa vaikų grupėms nuo 10 asmenų.

Kaina dalyviui 10 €

Kreiptis dėl programos rezervacijos

kitos pramogos