Pagrindinis / Pramogos / Dvariškas gyvenimas - špyga taukuota

Dvariškas gyvenimas – špyga taukuota

EDUKACINĖ EKSKURSIJA SUAUGUSIEMS

Ši suaugusiems skirta programa kviečia kitaip nei įprasta susipažinti su didžiausio dvaro Lietuvoje istorija, jo raida ir kultūra. Tai galėsite padaryti, pajusti XIX a. pab.-XX a. pr. dvare gyvenančio kumečio kailiu. Pažintis su nepamirštamuoju „svieto lygintoju“ Tadu Blinda, kuris paliko itin gilų pėdsaką ne tik Pakruojo dvaro, bet ir visos Lietuvos istorijoje šios programos metu nepaliks abejingų.  

Jus, vos atvykusius, prie Centrinių dvaro rūmų pasitiks pats Tadas Blinda. Jis papasakos įdomiausias dvaro istorijas, legendas, atskleis šviesiąsias ir tamsiąsias „razbaininko“ gyvenimo puses. Aprodys dvaro teritoriją ir nuves į Centrinius dvaro rūmus (jei nebus Barono namie). Po to patys drąsiausi bus pakviesti nueiti į vienintelį Lietuvoje Baudžiavos laikų bausmių rūsį, kur susipažinsite, kaip seniau dvare buvo baudžiami prasikaltusieji. Be to, šios viešnagės metu su Blinda išvysite Barono plėšriųjų paukščių kolekciją, sudalyvausite skrybėlės mušimo varžybose, o po to užsuksite ir į dvaro spirito varyklą, kur galėsite paragauti išskirtinio gėrimo – alaus degtinės.

Yra galimybė apturėti ir ilgesnę degustaciją apsilankant dar Aptiekoje ir paragaujant kitų išskirtinių, kolekcinių dvaro spirito varyklos kūrinių. 

Sudalyvauti šioje programoje su Blinda turite galimybę tik įsigijus bilietus į tuo metu dvare kasdien vykstantį Istorinių nuotykių parką ar gėlių festivalį. Bilietus galite įsigyti iš anksto internetu arba rezervuoti pas dvaro renginių organizatorę užsakant programą.

ISTORINIŲ NUOTYKIŲ PARKO BILIETAI

Grupės dydis

nuo 20 asm.

Trukmė

Apie 1 val.

Kaina asmeniui

14€

Minimalus programos mokestis, kai mažiau nei 20 asm.

280 €

Kreiptis dėl rezervacijos

kitos pramogos