Poilsis šeimai | Pakruojo dvaras

Poilsis šeimai

PASIŪLYMAS GALIOJA TIK VASAROS SEZONO METU

 

2 km nuo Pakruojo miesto, ant Kruojos upės kranto įsikūręs Pakruojo dvaras jau kurį laiką traukia lankytojus pasigėrėti savo istoriniu paveldu ir nuostabiu gamtovaizdžiu. 

Dvaras yra vienas iš penkių pačių vertingiausių ir labiausiai saugomų mūsų šalies dvarų, kuris išsiskiria gausia skirtingų poilsio, pramogų zona.

Jei kituose dvaruose dažniausiai galime tik pasivaikščioti, apsidairyti ar pavakarieniauti, čia siūloma daugybė įvairiausių paslaugų, kurios atitiks visos šeimos įnorius puikioms atostogoms.

 

Ramiam šeimos poilsiui siūlome: apgyvendinimą patogiame viešbutyje, kino seansus, edukacines programas ir malonias vandens, spa procedūras.

Norintys ramaus poilsio vakare ar naktį gali praleisti dvaro malūne, kur įrengta kino studija. Čia jaukiai įsitaisius žvakių šviesoje galėsite išvysti istorinius ar romantinius filmus tik dviem. Taip pat yra galimybė atsinešti savo filmų ar nuotraukų ir gerai praleisti laiką su šeima, prisimenant brangias akimirkas – taip sutvirtinant ryšį tarp šeimos narių. Malūne įsikūrusi ir dvaro pirtis, kur yra galimybė užsisakyti profesionalų atpalaiduojantį masažą ir kitas SPA paslaugas. Šeimoms ypač siūlome sudalyvauti edukacinėse Pakruojo dvaro programose.

 

Aktyvų poilsį mėgstančioms šeimoms: jodinėjimas žirgais, pasivažinėjimas dviračiais.

Turime ką pasiūlyti ir aktyvaus poilsio megėjams. Pakruojo dvare yra žirgynas, kuriame laikomi legendiniai ristūnai – Žemaitukai. Žirgyne veikia jojimo mokykla, kurioje siūloma ne tik išmokti joti, bet ir galimybė pažinti žirgą, su juo susidraugauti. Jodinėjimas gali būti puikus poilsis šeimai, nes ši mokykla kviečia apsilankyti tiek jaunus, tiek vyresnius žirgų mylėtojus, o senjorams siūlome nemokamas žirgyno paslaugas. 

 

Jei ieškote kur ramiai praleisti laisvalaikį, atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienybės – Pakruojo dvaras yra puikiai tinkama vieta tai padaryti. Laikas, praleistas dvare ir jo apylinkėse, bus puikus atsipalaidavimas nuo miesto šurmulio, galimybė pabūti vienam ar su antrąja puse bei puikus poilsis šeimai. 

Lietuvių

Dvariškas savaitgalis su Gyvuoju muziejumi visai šeimai

Pirma diena:

 

Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame Pakruojo dvaro Malūnininko namo viešbutyje. Suaugusiuosius pavaišinsime barono fon Ropo žolelių gėrimu. Apgyvendinsime šeimyniniame kambaryje.

 

 Skaitykite daugiau
Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055