Susikurkite šią žiemą nepaprastą patirtį apsilankydami didžiausiame ir ryškiausiame žiemos festivalyje bei likdami nakvynei jo pašonėje, kur kiekviename žingsnyje alsuote alsuos Kalėdomis, o neregėtos Visatos platybės, vandenynų gelmės, kosminiai stebuklai, padangių pramogos ir nežemiški skanėstai sukurs ilgai nepamirštamus įspūdžius.

Jaukusis Malūnininko namo viešbutis, rymantis ant Kruojos upės kranto, leis mėgautis gražiausiomis žiemos bei artėjančių Kalėdų akimirkomis be skubos bei visapusiškai patirti jaukią dvaro atmosferą su šeima, draugais ar tik dviese.

PASIŪLYMAS GALIOJA: Apsistojant žiemos festivalio laikotarpiu – penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais bei šventiniu laikotarpiu.

SU ŠIUO PASIŪLYMU JUMS PRIKLAUSO:

 • Nakvynė dviviečiame jaukiame kambaryje
  1 naktis
 • Žiemos festivalis Kalėdų kosminė stotis
  2 bilietai
 • Sotūs dvariški pusryčiai
  2 asmenims
 • Kaina
  TIK 139 Eur

BŪTINA IŠANKSTINĖ REZERVACIJA: paspaudus mygtuką aukščiau ir užpildžius rezervacijos formą arba parašius tiesiogiai el. laišką hotel@pakruojo-dvaras.lt, daugiau informacijos – 865749700.

Atvykimas į Malūnininko namo viešbutį – nuo 15 valandos. Čia būsite pasitikti dvariškos atmosferos, tradicijų ir įtraukti į laikmečio potyrius – turėsite galimybę išbandyti savo ranką rašydami tikra žąsies plunksna!