Susikurkite šią žiemą nepaprastą patirtį apsilankydami didžiausiame ir ryškiausiame žiemos festivalyje bei apsistodami nakvynei pačioje jo širdyje, kur alsuote alsuos Kalėdomis, o neregėtos Visatos platybės, vandenynų gelmės, kosminiai stebuklai, padangių pramogos ir nežemiški skanėstai sukurs ilgai nepamirštamus įspūdžius.

Prabangos paliestas dvaro rūmų viešbutis pačiame dvaro ir jį nušvietusio kalėdinio festivalio centre leis mėgautis gražiausiomis žiemos bei artėjančių Kalėdų akimirkomis be skubos bei visapusiškai patirti jaukią dvaro atmosferą. Čia ilsėsitės, vakarieniausite ir šventiškai puotausite vietoje, kur ne vieną amžių tai darė baronų kartos. Visa tai leis bent vienam vakarui Jums pasijusti tikrais dvaro ir rūmų valdovais, o vaizdai pro langus užburs kiekvieną viešnagės akimirką…

PASIŪLYMAS GALIOJA: Apsistojant žiemos festivalio laikotarpiu – penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais bei šventiniu laikotarpiu.

REZERVACIJA: paspaudus mygtuką žemiau ir užpildžius rezervacijos formą arba parašius tiesiogiai hotel@pakruojo-dvaras.lt, daugiau informacijos – 865749700.

 • Nakvynė prabangiame dviviečiame dvaro rūmų viešbučio kambaryje
  1 naktis
 • Gardūs pusryčiai
  2 asmenims
 • Žiemos festivalis „Kalėdų kosminė stotis”
  2 bilietai
 • Pasiūlymo kaina dviems asmenims
  229 €