Pagrindinis / Pasiūlymai / Romantikams

Romantikams

Atpalaiduojantis poilsis dviems yra neabejotinai svarbus ir būtinas pakurstyti jausmų liepsnai, pažvelgti vienas kitam į akis įdėmiau, atsiribojus nuo kasdienybės.

Mūsų dvaras – vieta, kuri pakerės savo atmosfera ir atradimais, o čia sklandančios meilės legendos laukia Jūsų būti atskleistos…

VIEŠNAGĖS PROGRAMA

Atvykimas

  • Nuo 15 val. Atvykimas į Malūnininko namo viešbutį, kur būsite pasveikinti su tradiciniu Sutiktuvių gėrimu ir apgyvendinti jaukiame dviviečiame kambaryje.

Masažo malonumai

  • Iš anksto suderintu laiku būsite pakviesti pasimėgauti dvariško SPA malonumais – stimuliuojančiais ar atpalaiduojančiais 1 val. trukmės masažais dviems.

Pasivažinėjimas karieta

  • Dvaras tiesiog neatsiejamas nuo jodinėjimo žirgais ir pasivažinėjimų karieta. Tad kviečiame išbandyti šį malonumą! Jūsų laukia 30 min. keturvietėje dvaro karietoje su mylimu greta!

Te jūsų širdys plaka vienu ritmu, o kojos žengia vienu žingsniu! Esant galimybei ir norui, esate kviečiami pasivaikščioti romantiškais senojo dvaro parko takais ir pasiekti Meilės salą, kuri nuo seno apipinta romantiškomis legendomis. Žinoma, kad būtent Meilės saloje dvaro valdytojai ir jų kartos piršdavosi savo išrinktosioms. Čia vykdavo ir slapti mylimųjų susitikimai, kuriuos paslėpdavo gausi salos augalijos laja.

Dar išsamesnei ir nuotykių kupinai dvaro pažinimo kelionei rekomenduojame parsisiųsti Pakruojo dvaro mobilią programėlę ir pasirinkti Istorinių nuotykių parko maršrutą.

REZIUMUOJANT, su šiuo pasiūlymu Jums priklauso:

Jaukus dvivietis kambarys Malūnininko namo viešbutyje

1 naktis

Pusryčiai

2 asmenims

1 val. trukmės atpalaiduonatys / stimuliuojantys masažai

2 asmenims

30 min. pasivažinėjimas karieta

2 asmenims

Pasiūlymas galioja savaitgaliais (kovo-balandžio)

235 €

Kreiptis dėl rezervacijos

kiti pasiūlymai