Pagrindinis / Pasiūlymai / Nakvynė su apsilankymu gėlių festivalyje

Nakvynė su apsilankymu gėlių festivalyje

Rugsėjis – vienas gražiausių mėnesių metuose, kai susilieja į vieną visumą vasaros ir rudens romantika bei spalvos. O gėlių festivalis, perkopęs į rudenį – tiesiog magiškas. Tad kviečiame ilsėtis apsuptiems tos gėlėtos dvaro magijos!

PASIŪLYMAS GALIOJA: rugsėjo mėn., apsistojant bet kurią dieną nuo sekmadienio iki ketvirtadienio dviviečiame kambaryje (pasiliekame galimybę pasiūlymą keisti, nes nesulaukus rugsėjo pabaigps gėles užklips šalnos).

Atvykimas į Malūnininko namo viešbutį, rymantį ant upės Kruojos kranto – nuo 15 valandos. Čia būsite pasitikti dvariškos atmosferos ir įtraukti į laikmečio potyrius – turėsite galimybę išbandyti savo ranką rašydami tikra žąsies punksna!

Ilsėdamiesi taip pat būsite pakviesti apsilankyti greta viešbučio vykstančiame didžiausiame ir įspūdingiausiame gėlių festivalyje visoje Šiaurės Europoje, įkvėptame V. Šekspyro kūrybos.

Gėlių festivalis – ne tik gėlių kompozicijos ir skulptūros. Tai ir pramogos visai dienai, visai šeimai. Čia atrasite su dvaru supažindinančias edukacines programas ir erdves, turėsite galimybę išbandyti tokias veiklas kaip jodinėjimas ant kupranugario, plėšriųjų paukščių pažinimas, važinėjimasis senoviniais automobiliais ir kt.

Nakvynė Malūnininko namo viešbučio dviviečiame kambaryje

1 naktis

Gardūs pusryčiai

2 asmenims

Apsilankymas gėlių festivalyje CHAOSAS

2 bilietai

KAINA

99 €

Kreiptis dėl rezervacijos

kiti pasiūlymai