Keliaujanti zuikaitė

80,00 

Turime

Apie produktą

Tai zuikis, kuris kuriamas su begaline meile ir viltimi, kad iškeliaus pas tuos, kuriems Jis taps ypatingu ir nepaprastu. Šio zuikio tikslas iškeliaujant – pasveikinti sukūrus naują šeimą ir patapti jos nariu, tapti geru draugu vaikui, kuris ūgtelėjo per dar vienus metus ar patapti tuo, kuris visada primins svarbią akimirką.

O iškeliauja jis pasipuošęs… Užsivelka išlygintas kelnes, baltut baltutėlius marškinius, kad nesušaltų – užsimeta megztuką, užsimaukšlina skrybėlę. Prieš kelionę panelės zuikės ne ką prasčiau ruošiasi – atsakingai renkasi sukneles ar sijonus, prie kurių nelieka nepriderintų batelių ar įspūdingų aksesuarų.

Zuikio dosjė:

Ūgis – 36 – 40 cm, tvirtai stovintis ant kojų, pavargęs gali prisėsti. Laisvai kilnoja rankas. Veidas švelnių bruožų, o akys nuoširdžios ir išraiškingos. Tvarkingas, rengiasi stilingais, derančiais rūbais, avi švarius batelius.

Zuikis gaminamas pagal individualų užsakymą – išskirtinei progai ar šventei. Sukuriami pagal norimą temą rūbeliai. Kūnas neriamas iš pusvilnės siūlų, o rūbai – iš medvilnės arba pusmedvilnės. Dėl siūlinio tvirtinimo, zuikis gali judinti tiek rankas, tiek kojas. Į padus dedamas plastikas, tad zuikis gali lengvai stovėti. Visi rūbai gali būti nuimami. Žaislas tinka vaikų žaidimui ir kaip namų interjero detalė.

DĖL GAMINIMO SUSISIEKTI EL. PAŠTU: SHOP@PAKRUOJO-DVARAS.LT