Ofertos sąlygos

  1. Standartinis nustatyto pavyzdžio bilietas garantuoja Jūsų dalyvavimą renginyje.

  2. Organizatorius grąžina pinigus už bilietus, jeigu jis atšaukia renginį, pagal bilieto nominalią vertę. Aptarnavimo mokestis negrąžinamas.

  3. Su bilietu Jūs gali neįleisti į renginį šiais atvejais: jeigu Jūs esate apsvaigęs(-usi) nuo alkoholio arba narkotinių medžiagų, agresyviai elgiatės, konfliktuojate su Saugos tarnyba, administracija arba renginio lankytojais; jeigu Jūsų išvaizda neatitinka renginio stilistikos.

  4. Bilieto įsigijimas reiškia, kad Jūs automatiškai sutinkate būti fotografuojama(-as), filmuojama(-as) ir be papildomo Jūsų sutikimo leidžiate organizatoriams viešinti šią medžiagą.

  5. Bilietas suteikia teisę vieną kartą įeiti į renginio teritoriją. Negalima pakartotinai įeiti į renginio teritoriją su tuo pačiu bilietu.

  6. Griežtai draudžiama įnešti į renginį bet kokius ginklus ir sprogmenis, bet kokius gėrimus ir maistą, narkotines medžiagas ir priemones jų naudojimui. Lankytojai, kurie nesilaiko šių taisyklių ir nevykdo renginio organizatoriaus įgaliotų asmenų reikalavimų, gali būti pašalinti iš renginio teritorijos negrąžinant bilieto kainos.

  7. Įsigydamas bilietą Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų naudojami Pakruojo dvaro tiesioginės rinkodaros tikslais.

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055