Masažai, spa paslaugos | Pakruojo dvaras

Masažai, spa paslaugos

SPA paslaugos – tai įvairios procedūros, kurios yra skirtos pagerinti fizinę ir psichinę asmens sveikatą, skatinti gerą savijautą, palepinti savo kūną ir atsipalaiduoti.

 

Kviečiame ištrūkti iš kasdienybės, pasinerti į masažo teikiamus pojūčius, o kartu ir įsimintinai praleisti laiką, nuvyti kasdienę rutiną, atgaivinti mintis, kūną ir sielą. Masažo metu palepinamas visas kūnas įmasažuojant šiltą aliejų, ypatingas dėmesys skiriamas apatinei nugaros daliai. Naudojamo šilto natūralių aliejų mišinio dėka organizmas valomas nuo toksinų ir šlakų, įsitempęs kūnas atsipalaiduoja. Malonios procedūros metu nutolstama nuo slegiančių minčių, susikaupusių rūpesčių, o kartais ramiai atsipalaidavus ir viską apmąsčius mus aplanko geriausi problemų sprendimai.

 

Šiuo metu Pakruojo dvariškomis SPA procedūromis ir jų teikiama nauda organizmui gali pasimėgauti kiekvienas. Pas mus masažai – malonumas skirtas ne tik kūno, bet ir sielos palaimai.

 

SIŪLOMI MASAŽAI:

 

1. ATPALAIDUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS

 

Švelnus, pakankamai gilus raumenų masažas padeda atgauti jėgas. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, suaktyvinamas raumenų darbingumas, kas labai aktualu sportuojantiems su fiziniais krūviais – tokio pobūdžio spa procedūros padės atpalaiduoti sunkią treniruotę patyrusius raumenis ir greičiau juos atstatys, todėl bus išvengiama nemalonių skausmo pojūčių.Taip pat puikiai veikiama sąnarių sistema: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Subalansuojama vidaus organų veikla, sumažėja sąnarių, nugaros, galvos skausmai, pagerėja miego kokybė. Natūralūs šilti aliejai pamaitina odą, ją išvalo, skatina ląstelių atsinaujinimą. Po masažo jaučiamas palengvėjimas, dvasinė ramybė. Nėra nė vienos kūno vietos, kuri nebūtų pamaloninta šio užburiančio masažo. Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. 

TRUKMĖ - 1 valanda. 

KAINA - 40 EUR.

 

2. STIMULIUOJANTIS (energijos suteikiantis) VISO KŪNO MASAŽAS

 

Šis masažas daug stipresnis ir intensyvesnis už atpalaiduojantį. Jo metu naudojami stipresni, greitesni bei gilesni judesiai, suaktyvinantys viso kūno kraujotaką bei medžiagų apykaitą. Stimuliuojantis masažas puikiai padeda atsigauti po sunkios darbo dienos, stimuliuoja viso organizmo veiklą bei suteikia energijos. Masažuojama priekinė ir nugarinė kojų dalis, rankos, pilvas, veidas, nugara, kaklas, galva.

Šios spa procedūros kiekvieno žmogaus organizmui atlieka teigiamą ir ilgai išliekantį poveikį, kadangi jų metu aktyviai stimuliuojamos kraujo, kvėpavimo ir kitos fiziologinės kūno sistemos dalys. Naudojamo šilto natūralių aliejų mišinio pagalba organizmas yra valomas nuo toksinų ir šlakų, atjauninamos audinių ląstelės, sumažėja arba dingsta galvos, sąnarių ir nugaros skausmai, pašalinamas stresas, depresija, taip pat nuovargio pėdsakai. Tai – masažas, kurio sudėtingumu niekas neabejoja, kaip ir stipriausiu jo poveikiu.

TRUKMĖ - 1 valanda. 

KAINA - 40 EUR.

 

Pasirinkę pasimėgauti Pakruojo dvaro SPA paslaugomis, turėsite galimybę atpalaiduoti savo kūną,  protą ir atrasti vidinę harmoniją, o atgavę žvalumą ir darbingumą, galėsite sėkmingai grįžti prie kasdienių darbų.

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055