Malūninko namas | Pakruojo dvaras

Malūninko namas

Malūnininko name įsikūręs viešbutis tai – 22 jaukūs, unikalūs ir kiekvienas su sava dvasia kambariai, kurie leis pajusti istorišką atmosferą ir pasijausti kaip namie.

Ant Kruojos upės kranto įsikūręs, savo aplinka ir interjeru žavintis viešbutis bus tarsi prieglobstis ir ramybės oazė ištrūkus iš niekada nesustojančio miesto. Poilsis su mylimuoju ar mylimąja, draugais, šeima ar kolegomis – įsimintinas laikas skirtas tik Jums, Jūsų atsipalaidavimui ir bendravimui.

Galite rinktis iš unikalių vienviečių, dviviečių, triviečių, keturviečių ir net šeimyninių kambarių, kuriuose Jūsų patogumui veikia nemokamas Wi-Fi.

Viešbučio darbo laikas:

Be atskiro susitarimo atvykimas  nuo 14 val. iki  18 val.

Kontaktai : +37065749700

El.paštas: hotel@pilys-dvarai.lt

Koordinatės:

  • 492539, 6206336 (LKS) (Lietuvos formatas)
  • 55.991093, 23.880423 (WGS) (Pasaulinis formatas)
  • 55° 59′ 27.93″, 23° 52′ 49.52″ (WGS)

Nuoroda iš Maps.lt čia.

*** Šalia viešbučio veikia Pakruojo dvaro užeiga „Traktierius“, iš kurios, viešbučio svečiams pageidaujant, maistas gali būti pristatomas ir į viešbučio kambarius.

Kainos

  • Vienvietis kambarys – 47 EUR su pusryčiais (žiemos sezonu išskyrus gruodžio mėn.), 52 EUR su pusryčiais (vasaros sezonu ir gruodžio mėn.), 67 EUR su pusryčiais (festivalių dienomis);
  • Dvivietis kambarys – 64 EUR su pusryčiais (žiemos sezonu išskyrus gruodžio mėn.), 70 EUR su pusryčiais (vasaros sezonu ir gruodžio mėn.), 85 EUR su pusryčiais (festivalių dienomis);
  • Trivietis kambarys – 89 EUR su pusryčiais (žiemos sezonu išskyrus gruodžio mėn.), 95 EUR su pusryčiais (vasaros sezonu ir gruodžio mėn.), 110 EUR su pusryčiais (festivalių dienomis);
  • Papildoma lova - 25 EUR (su pusryčiais);
  • Vaikiška lovelė – nemokamai.

  Skaitykite daugiau

Romantiškiausias kambarys, kuriame galite paminėti gražiausias Jūsų gyvenimo akimirkas, grožintis nuostabiu atsiveriančiu vaizdu į dvaro rūmus, daugiametį parką ir apačioje raibuliuojančią upę Kruoją. Jaukūs akcentai sukurs jaukią šilumą, o buvimas dviese - plazdančią aistrą.

 

Apartamentų kaina - 79 EUR. Skaitykite daugiau

Geriausia ir romantiškiausia vieta prisipažinti meilėje ar tapti sužadėtiniais. Lengvumas, šelmiškumas, jaukumas ir romantika - akcentai, kurie susilieja ir žavi šiame kambaryje.

 

Kaina - 79 EUR. Skaitykite daugiau

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055