Dvariškas gyvenimas - špyga taukuota! | Pakruojo dvaras

Dvariškas gyvenimas - špyga taukuota!

Ši suaugusiems skirta programa kviečia kitaip nei įprasta susipažinti su didžiausio dvaro Lietuvoje istorija, jo raida ir kultūra. Tai galėsite padaryti, pajusti XIX a. pab.-XX a. pr. dvare gyvenančio kumečio kailiu. Pažintis su nepamirštamuoju „svieto lygintoju“ Tadu Blinda, kuris paliko itin gilų pėdsaką ne tik Pakruojo dvaro, bet ir visos Lietuvos istorijoje šios programos metu nepaliks abejingų.  

Jus, vos atvykusius, prie Centrinių dvaro rūmų pasitiks pats Tadas Blinda. Jis papasakos įdomiausias dvaro istorijas, legendas, atskleis šviesiąsias ir tamsiąsias „razbaininko“ gyvenimo puses. Aprodys dvaro teritoriją ir nuves į Centrinius dvaro rūmus (jei nebus Barono namie)kurių palėpėje lauks netikėtumas akims (to dar niekas nėra matęs) – senovinė erotinė fotoparoda. Po šių vaizdų apžiūros, patys drąsiausi bus pakviesti nueiti į vienintelį Lietuvoje Baudžiavos laikų bausmių rūsį, kur susipažinsite, kaip seniau dvare buvo baudžiami prasikaltusieji. Be to, šios viešnagės metu su Blinda išvysite Barono plėšriųjų paukščių kolekciją, sudalyvausite skrybėlės mušimo varžybose, o po to užsuksite ir į dvaro spirito varyklą, kur galėsite paragauti išskirtinio gėrimo – alaus degtinės.

Trukmė – iki 1,5 val.

Kaina – 12 Eur/asm.

Minimali grupė – 20 asm. Jei jūsų grupė mažesnė - mokamas minimalus mokestis už 20 asmenų. 

Yra galimybė apturėti ir ilgesnę degustaciją apsilankant dar Aptiekoje ir paragaujant kitų išskirtinių, kolekcinių dvaro spirito varyklos kūrinių. 

.

Dėl ekskursijos kreiptis:

Telefonu +37065752693 arba el. paštu – renginiai@pilys-dvarai.lt

Call Aizvērt
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055